Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, ti elélveztek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti elélveztek a szeretkezések során?

Figyelt kérdés

Nekem valamiért sose sikerül elmennem, még a nyalástól/kézzel való izgatástól sem (kézzel is csak akkor tudok elmenni, ha maszturbálok és egyedül vagyok, volt, hogy a barátom megkért, csináljam előtte, de úgy olyan fura és lelombozó az egész és nem nagyon tudom élvezni) de ettől függetlenül élvezem az együttléteket. A barátomat viszont zavarja, hogy csak ő élvez el a végén, én egyszer se és nem hiszi el, hogy nekem ez is elég.

Ez mennyire kirívó eset? Van más is, akinek nincs orgazmusa, de ettől függetlenül nem kifejezetten zavarja és nem vágyik arra, hogy előtte/utána kézzel, szájjal, vagy egyéb testrészekkel izgassák? 22L


2020. márc. 10. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Sose volt

19/L

2020. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Én évekig küzdöttem ezzel, míg egyszer, véletlenül sikerült. Igaz nem aktus közben, hanem ujjazás-csiklóingerlés kombinációjával, de így már minden alkalommal van. Masztival tizenéves koromtól megy, pasi mellett képtelen voltam. Nem tudom miért, de bennem volt valami pszichés gát, most is rendesen oda kell koncentrálnom, hogy sikerüljön. Azt tudom, hogy a nagy áttörés egy szex után volt, mikor mentünk aludni, s a sötét szobában beszélgettünk még az ágyban, mikor odatereltem az ujját. Így csináltuk egy darabig, én közben izgattam magam, és jött a bumm. 30 éves is elmúltam már akkor.
2020. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
40 vagyok. Nem volt még orgazmusom csak magamtól. A legerősebbet vízsugárral. A vitbrátoros történet kB 1 óra és hát meg sem közelíti a vizest. De viszont a szerelmemmel csodás dolgok történnek kettesben, csak tőle éreztem ilyeneket. Nem érzem hátrányát az orgazmus elmaradásának, viszont az erőltetett kielégítés lehet rossz is.
2020. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Nyalástól vagy kézzel való izgatással tudok elmenni, szex közben nem.
2020. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%

Aki csak önkielégítéssel képes kielégülni, az mikor és mennyiszer csinálja úgy heti átlagban?

Ezt csak azért kérdezem, mert azt írjátok elvagytok orgazmus nélkül is.

2020. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tessék betárolni egy 3 decis royal vodkát 2 liter 100%os narancslét,felesekkel operálj, 1 feles 2 korty narilé, 1 feles 2 korty narilé. Mire elfogy a royal, elfogy a gátlás is, főleg, hogy nem szoktál inni. (A narancslé azért, hogy ne legyen az a bűn szar íze az alkoholnak, én sem iszom szinte soha, de kísérővel bármilyen töményet le lehet gyűrni)
2021. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!