Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, ti elélveztek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti elélveztek a szeretkezések során?

Figyelt kérdés

Nekem valamiért sose sikerül elmennem, még a nyalástól/kézzel való izgatástól sem (kézzel is csak akkor tudok elmenni, ha maszturbálok és egyedül vagyok, volt, hogy a barátom megkért, csináljam előtte, de úgy olyan fura és lelombozó az egész és nem nagyon tudom élvezni) de ettől függetlenül élvezem az együttléteket. A barátomat viszont zavarja, hogy csak ő élvez el a végén, én egyszer se és nem hiszi el, hogy nekem ez is elég.

Ez mennyire kirívó eset? Van más is, akinek nincs orgazmusa, de ettől függetlenül nem kifejezetten zavarja és nem vágyik arra, hogy előtte/utána kézzel, szájjal, vagy egyéb testrészekkel izgassák? 22L


2020. márc. 10. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem minden nő képes az orgarmusra.
2020. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De én képes vagyok az orgazmusra, ha magamnak csinálom, csak valamiért akkor nem, amikor a barátommal vagyok. :/
2020. márc. 10. 13:04
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
én is ugyanúgy vagyok mint te de már 28 vagyok
2020. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Bocs hogy férfiként írok. A párom ugyan ilyen. Ő azt állítja sosem ment neki senkivel, sehogy. Meg hogy igy is jó neki. Nehéz elhinnem. Már gondoltam mindenre. Megcsal, nem kíván, kicsi vagyok neki stb stb. Persze állítja hogy nem így van.

Nagyon rossz érzés férfiként, hogy nem tudom csúcsra juttatni.

2020. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudod magad elengedni. Feszengsz, szegyellos vagy


Alkohol. Hátha bejön

2020. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

4. Sajnos nem szeretem az alkoholt :D De abban lehet valami, hogy azért nem sikerül, mert feszengek közben. Mondjuk tény, hogy nincs túl sok önbizalmam, de nem is a testem miatt szorongok igazán, hanem mert mindig azon izgulok, sikerül-e elmennem. Mint írtam, a barátom nem igazán hiszi el, hogy nekem nem szükséges az orgazmus ahhoz, hogy élvezzem és utána mindig mondogatja, hogy sajnálja, meg bűntudata van, hogy nem tud kielégíteni és szeretkezés közben sokszor azon kapom magam, hogy nem is tudom igazán élvezni a pillanatot, csak azon görcsölök, hogy csak legyen már egy nyomorult orgazmusom, hogy ne okozzak csalódást a barátomnak. :/

2020. márc. 10. 13:15
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Igen, minden alkalommal van orgazmusom. Van, hogy többször is. A férjem nagyon figyelmes és odaadó. Mindig van megfelelő előjáték, nem pedig durr bele a közepébe.

Ha az aktus alatt nem élvezek el, akkor a végén ujjal-nyelvvel kényeztet. Nagyon jó vele a szex, szerintem mi nem átlagosan csináljuk.. :D

2020. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Én csak úgy tudok elmenni ha kézzel csinálják, sokáig csak maszturbálástól, aztán megmutattam a barátomnak hogy milyen mozdulatok esnek jól, azóta az ő kezétől is. Sajnos máshogy még nem msikerült
2020. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez egyértelmű mentális gátlás neked. Igyatok meg előtte közösen egy üveg vörösbort (mindegy, hogy nem szereted), tegyetek be nyugató zenét, gyútsatok meg 1-2 gyertyát, legyen félhomány a szobában és szép lassan élvezzétek egymást. Menni fog ez, ha elengedsz.
2020. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Nekem minden alkalommal van orgazmusom, gyakran elobb mint a paromnak .

Nem lehet hogy azert mert feszelyezve erzed magad?


23/l

2020. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!