Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexinek mondanátok a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexinek mondanátok a pasi kisugárzását? El tudnátok vele képzelni egy kis himbi-humbit?

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 10. 11:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én jobb vagyok. himbi-humbi..........meg himbi-limbi. Hová tart ez a világ?
2020. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Csajok! Az a baj, hogy magatoknak sem meritek bevallani az érzéseiteket. Nem kell félni, nem fog ettől senki könnyűvérűnek gondolni titeket. Csak ne álszenteskedjetek, attól visszataszítóbb nincs.
2020. márc. 10. 12:03
 23/30 anonim ***** válasza:
Oké, tehát adott egy pasi, aki mutogat egy másik pasit és győzködi a nőket, hogy az a másik milyen jó pasi. Nagyon unatkozhatsz.
2020. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
letérdelnék megfogná a fejem és szo-pnám büfögésig
2020. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
23-as. Így van. Pasi vagyok, de pasi szemmel is látom, hogy milyen jó pasi a másik. Miért kell játszadozni?
2020. márc. 10. 12:17
 26/30 A kérdező kommentje:

Itt is lehet látni, milyen jó pasi.


[link]

2020. márc. 10. 12:20
 27/30 anonim ***** válasza:
Átlagos megjelenésű, fiatal, de amúgy jóképű pasi - azért ennél több kell ahhoz hogy benedvesedjen valaki. Tucatszámra mászkálnak hasonló "kaliberű" jóképű srácok az utcán.
2020. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#az a baj, hogy te meg nem fogod fel, hogy attol, hogy neked mint pasinak ez az alompasi, nekem pl nem.

Es meg egyszer, nem azert mert nem tartom szepnek, nagyon jokepu, de, es itt Jon a lenyeg, hogy csak azert mert jokepu, meg nem lesz automatikusan vonzo is, mert nem eleg ferfias, mint pl Jason Momoa, vagy Adam Driver. Az utobbi pl nem Szep, de megis iszonyatosan vonzo.

Fel tudod ezt fogni?

2020. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nekem nem jon be !

O eleg metroszexualis es nekem nem palya ha tobbet ul kozmetikusnal mint en ....

2020. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Az egész tudod az a legszánalmasabb, már ne is haragudj, hogy akármit írunk, az szerinted álszent hazugság. Minek írsz ki így kérdést.

Jason Momoa, vagy a Szabados Ágnes pasija sokkal jobb.

Nekem ez a fajta férfi nem tetszik, pedig a videóba is belenéztem. Határozottan nem tetszik.

2020. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!