Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexinek mondanátok a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexinek mondanátok a pasi kisugárzását? El tudnátok vele képzelni egy kis himbi-humbit?

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 10. 11:05
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
10-es. De azért, ha egy szórakozóhelyen tegyük fel, hogy rád mozdulna (ami nyilván kizárt), és finoman odanyúlna a nunikádhoz, akkor nem tolnád el magadtól, mi?
2020. márc. 10. 11:24
 12/30 anonim ***** válasza:

Nyilván az nem igaz, hogy nem jóképű, mert az, de nem az esetem

(mellesleg nem kell meggyőznöd, hogy ő a legjobb, őt minden nő akarja stb... megvan a saját véleményem, olyan mintha a pasi kerítője lennél)

2020. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Most te mindenkire ráakarod dumálni a pasit?! Értsd már meg, hogy nem mindenkinek ugyanaz jön be!
2020. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
műanyag
2020. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Valószínüleg a képébe önteném amit iszok kapna egy pofont és úgy beletérdelnék a férfiasságába, hogy utána csak azt fogdossa.

Nem mindenki kur.va, és egy jó pofi még nem nyit meg minden kaput elötte. Na meg nem az esetem, de ha az esetem tenne ilyet akkor is ugyan ez lenne a reakció max, nagyobbat kapna mert egy férfi elviseli)

2020. márc. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Jokepuseg es vonzosag kozott kulonbseg van!! Sajnalom, ha ezt nem tudod felfogni.

Nekem a hossxu szoke haju, kek szemu vikingek az esetem, foleg ha meg van nehany tetkojuk is.

De attol meg nem tartom ot se csunyanak.

2020. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%

[link]

Na o szexi!

2020. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a kerítője, csak az álszenteskedés rohadtul bántja a csőrömet. Ezzel elmondtam mindent.
2020. márc. 10. 11:43
 19/30 anonim ***** válasza:

Az ízlések akkor is különfélék és nem jön be mindenkinek, még ha szerinted minden nőtocsog tőle, pedig nem. Egy mai korszellemben jóképű férfi, ennyi. Nekem nem az ízlésem és hiába próbálkozna fogdosni, max. egy sallert kapna. Inkább a 17-es által mutatott viking típus, ha választanom kell.


35/N

2020. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nem ájultam el tőle.
2020. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!