Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek a saját kielégülésetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a saját kielégülésetek az elsődleges, vagy sokkal inkább az aktuális partnereteké?

Figyelt kérdés
Mondjuk van, hogy csak ti nyújtotok örömet a másik félnek, pusztán azért, mert amit kiváltasz azt "nézni akarod"? Ilyenkor elvárjátok a viszonzást?
2020. márc. 9. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kölcsönös. Mindent megteszek annak érdekében hogy a partner élvezze velem a szexet de ezt elvárom tőle is. Ettől függetlenül van olyan hogy csak én adok és nem várom el a viszonzást.

N

2020. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szerelmemé fontosabb.Van amikor én nem is akarom,de őt mindenképpen kielégítem.
2020. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem várom el rögtön a viszonzást, de jól esik ha ő is figyelembe veszi az igényeim. De igen, van amikor jó játszadozni vele az ágyban és figyelni mire hogyan reagál. Imádom ha a partneremen látszik az őszinte élvezet. Amikor meg-megrándul valamije az élvezettől azt semmihez nem lehet hasonlítani. :D
2020. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem a partneremé sokkal fontosabb. Sosem várok el viszonzást mert nekem már a partner öröme is élvezetet nyújt, de nyilván nem utasítom vissza ha van :)

28F

2020. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, h mindketten elmenjünk. :)


Nálatok kérdező ez nincs meg?

2020. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mind a kettő, aki mást állít, az hazudik. F
2020. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A partnereme fontosabb

F

2020. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló: De megvan, csak érdekel, hogy ez más pároknál is így van-e.
2020. márc. 9. 18:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes annak elsődlegesen a párjáé - s mivel a párod is szeret így mindketten adtok s a másik által kaptok. Akik önző pötch az meg csak saját magával törődik - előbb-utóbb le is pattintják.
2020. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Lazy Lover ***** válasza:
Nálam a sexben oda vissza játszik a dolog
2020. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!