Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szeretnek orálozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek orálozni a nők?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A többiek által felsorolt okok mellett, az is benne lehet, hogy rossz tapasztalatuk van és nem merik újra megpróbálni. Pl.: a pasi nem mosta meg rendesen és kellemetlen a szaga, íze, vagy túl agresszíven irányított, ami kellemetlen tud lenni. Nekem is volt egy ilyen élményem, hogy a barátom - nem direkt - túlságosan előrenyomta a fejjem és fulladozni kezdtem. Utána sokáig nem csináltam mert bennem volt ez és nem akartam újra átélni.
2020. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Ilyenkor fogazz és ő is megijed, és nem kell csinálni. :)


Igen, a legrosszabb, hogy minden szarra figyelni kell. Hogy ne fulladj meg, hogy ne fogazz, áh, gyűlölöm, mikor rá kell húznom az ajkaimat a fogaimra, kegyetlen megalázó. Csinálok egy dolgot, ami nekem szar, de menjek 100%-ra, hogy a másik élvezi, amivel én gyötrődöm.

2020. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

En imadom csinalni, nagyon fel tudok izgulni a sajat szopasomra, sokaig abban a hitben voltam h minden no szereti

Aztan a bnom feldobta hogy o amugy utal szopni csak azert csinalja mert elvarja a pasi

Neztem ra h ez komoly?

En ugy vagyok vele, h amit nem akarok vagy nem elvezek akkor nem fogom senki kedveert csin

2020. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy imádok, de szeretem nézni, ahogy a pasi élvezi ezt az egészet, az pedig beindít engem is.
2020. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Kövezzetek meg.. számomra teljesen erthetetlenek az olyan kommentek, hogy a szopas megalázó. Mi a megalázó könyörgöm? Maximum ha egy buliban valami tok idegent pippantasz. Igazából az sem megalázó. Csak szánalmas.

Vagy én vagyon rosszul összerakva. Nekem iszonyat fontos, hogy a paromnak jot tegyek, amit emellett élvezek is.

2020. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!