Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratnom almaban egy masik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom almaban egy masik pasi nevet nyogte. Mit tegyek? 19/F

Figyelt kérdés

Hajnalban hallottam h a baratnom almaban nyog es liheg, gondoltam valamilyen szexualis alma lehet.. es aztan elkezdte nyogni is egy masik pasi nevét. Mindekozben pont olyan pozban volt h meg is tudtam lesni hogy a bugyija nedvesedik-e es volt egy nagy nedves folt a bugyijan. Emellett nehany mondatot is mormogott hogy “nagyon elvezem” stb..


Biztos vagyok abban hogy nem csalt meg senkivel sem, mert ismerem annyira, es abban is h nincs senkivel sem olyan viszonyban..


Szerintem csak a fantaziaja jatszott vele almaban, egyebkent reggel mikor felkelt, mondta is nekem h eleg hulye alma volt. (Nem mondta el miert, meg h mit almodott, viszont en sem tettem szova h miket hallottam)


Szegenyt kicsit sajnalom is h milyen kinos lenne neki ha elmondanam ezt. Mit kene tennem? Lanyok, ti hasonlo helyzetben minek orulnetek a legjobban, ha mit tenne a pasitok?


2020. márc. 1. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem kérdezz rá, hogy ez mégis mi a fene volt.

Lehet, hogy szexuálisan kielégületlen, azért álmodik ilyet.

De lehet, hogy valami hírességet képzelt oda.. (itt nem feltétlenül énekesre, színésze gondolok...) pl: instagram sztár, vagy tiktok...

Ez viszont egészséges képzelgés.


Ha lenne pasim, én biztos azt akarnám, hogy ossza meg velem azt, mi bántja és én egyáltalán nem kapnám fel a vizet, ha kérdőre vonna.

Ha tudod, hogy nem csal meg, akkor viszont miért ne?!

L

2020. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
El kellett volna kezdened szexelni vele, miközben alszik :)
2020. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak fifáztak aztán véget ért a meccs 3-2re a párod javára :D
2020. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!