Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hamar elmegyek szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar elmegyek szex közben, miért? Nekem ez így nem jó én szeretném tovább csinálni.

Figyelt kérdés

Barátom azt mondta ő bírta fel órát is az exevel. Nekem ő az első kb 3 hónapja feküdtünk le először. 5 perc mindig néha mikor már fáradtak vagyunk 10 perc de több sose volt. Én már akkor nagyon ki vagyok mikor csak hozzám ér úgy.

20 éves vagyok


2020. febr. 26. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
És a második menet?
2020. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs második. Nagyon érzékeny leszek és nem jó ha hozzá érnek
2020. febr. 26. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt szereted az orális szexet, kényeztetheted, mielőtt rátértek az aktusra. Ha elmentél, akkor kérd meg vegye ki es bármilyen módon ahogy jó mindkettőtöknek úgy fejezzétek be.
2020. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor te vagy a lány? Lányként nem nehéz kontrollálni és elhúzni. Amúgy az is egy jó módszer, hogy ha az első orgazmusod behatolás nélkül történik, akkor utána jobban bírod
2020. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a lány akkor az a jobb eset - de a képlet ugyanaz, mintha fiú lennél. Ez fejben dől el, több előjáték és befejezitek máshogy, majd a 2. menet meg hosszabb lesz.
2020. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!