Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz, ha azt gondolom magamról, hogy gyönyörű vagyok, pótolhatatlan, mindenki engem akar és nincs nálam jobb?

Szexben is egy főnyeremény vagyok stb?

Mennyire vonzóak az ilyen beállítottságú nők?


2020. febr. 25. 19:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Belenézek a szemedbe, ha az önteltséget, beképzeltséget látom benne, rögtön elveszítem az érdeklődésem.
2020. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én önkritikus személy vagyok. Nem szeretem az önteltséget.
2020. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem. Az önszeretet soha nem volt önzőség. Az önszeretet nem arról szól ne keverjük össze hogy a másik egy csicska, kevesebb mint én, hanem arról hogy tisztában vagyok önmagammal és szeretem magam. Igen tetszene. :)
2020. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%
Az, hogy magadról mit gondolsz az egy teljesen belső dokgod attól még lehetsz kedves és kellemes társaság. Ha viszont ez az énképet kifelé is kommunikálod lehet, hogy az túl sok. Lehet, hogy valóban olyan nő vagy amit gondolsz magadról, de ha ezt tündöklésed szerényen éled meg az szimpatikus az emberi. Sokkal jobb érzés ha más mindja, gondolja ezeket veled kalcsolatban.
2020. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Noren1989 ***** válasza:
100%

Figyelj, ha mindnek van realitásalapja, akkor te egyszerre vagy Cara Delevingne, Terézanyu, a borsodi sör maga, meg a lottóötös.


Kissé nehezen hihető ez számomra. De nem gáz, ha te ezt gondolod magadról, maximum nem kerülünk tartós levelezőpartnerségbe.

2020. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%
Bizonyosságot akarok!
2020. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%

Hogy mennyire vonzóak az ilyen beállítottságú nők???

🤣🤣🤣

Azt gondolom, hogy reggelente használhatnának egy kicsivel kevesebb nevetgélt 🤣🤣


#FOREVERALONE

2020. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus pitsha 🤢🤢
2020. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
26%
Hát igen! Mondani sok mindent lehet! Bizonyítsd be! Kép? Írj!
2020. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%
Örülök, hogy meg vagy elégedve önmagaddal.
2020. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!