Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő egyszerre 3 férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő egyszerre 3 férfival is kavar rajtam kívül, nem célszerű a számomra, hogy gumi nélkül szopjon engem?

Figyelt kérdés
Vagy ebből nem lehet semmi?
2020. febr. 24. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért szexel az olyan, aki ezt sem tudja?

De, lehet bajod. Már csóktól is elkaphatsz betegségeket, pl. herpesz így terjed.

2020. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Herpesze mindenkinek van. Egyébként a nők is kiélhetik magukat. Kit izgat ez?
2020. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
de, csomó dolgot elkaphatsz, a kérdés, hogy meg akarod-e kockáztatni
2020. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. volt a köreimben életem folyamán akinek több is volt egyszerre, soha semmi gond nem volt ebből. nyilván ez amolyan zárt kör volt.



btw bemutathatsz a csajnak engem is :D

2020. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ZoltanAnglia ***** válasza:
Itt nics senki akinek ertelmetlen ez a kerdes fogalmazasat tekintve?
2020. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
ilyesmi csajok írhatnak nekem is:) 30/F
2020. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg orál során is rengeteg mindent elkaphatsz, de akár egy csókkal is bármit ami cseppfertőzéssel terjed (pl. a sima náthát, influenzát is).

Attól is függ hogy válogatja meg a partnereit, ha hetente van neki 3 hááááát, ha normális pasiból 3 meg eldöntöd. Ettől az aktusnál mindenképpen használj óvszert.

2020. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az van, hogy ha csókolózol vele, vagy kinyalod, akkor már veszett az ügy.


Attól félsz, hogy valamelyik palitól átterjed valami. Na, ha azt a faszit óvszer nélkül leszopja, akkor már a szádba és a farkadra is ráterjedhet fertőzés.


Az óvszer véd a gombák meg egyéb bacik ellen.


Szerintem dugjad még egy ideig, csak ne legyen olyan intimitás és nem lesz para.

2020. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lényegében az összes nemi betegség terjed orállal is. A valószínűsége kisebb, de egyértelműen megvan, hogy elkapsz valamit. Szerintem itt még nagyobb is, mint hivtásosnál: ők a saját érdekükben, a pénzkeresetük miatt igyekszenek figyelni, amennyire lehet. Egy ilyen nőt pedig jó eséllyel nem érdekel semmi.
2020. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!