Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fektessem meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fektessem meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek tetszem (de van barátja, viszont lassan többet vagyunk mi együtt mint ők ketten), én szerelmes vagyok belé, több annál hogy csak megbasszam, de talán az lenne egy pont, amikor ott hagyná a barátját.. Talán erre vár, hogy megtegyem az első lépést.

Hogyan fektessem le? Hogyan próbálkozzak?

Köszi



2020. febr. 24. 11:10
 1/9 mantis religiosa ***** válasza:
77%
Felejtsd el, és keress mást, van még hal a tengerben. Ha sors úgy akarja, úgyis összejön, de ha sokáig emészted magad, abba tönkre fogsz menni lelkileg és testileg is!
2020. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Megba..sszam,ez igen👍 Te is jó party lehetsz
2020. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azert egy barattal szakitani nem ugyanaz, mint hosszu eveket, evtizedeket az ablakon kidobni, hazat, vagyont szetosztani, gyerekek, stb...

A lanynak kene eldontenie, hogy akar-e valamit toled vagy nem.

Kollegakkal munkahelyen is tobb idot toltenek az emberek, mint a parjukkal, nincs onmagaban jelentosege.

Senki nem tudja itt, mi a varazsige. Mondd neki, mit gondolsz, erzel. O donti el.

2020. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
3-as vagyok. Fektessem meg? Juj, ha igy erzel, ahogy fogalmazol, nem tudok neked szurkolni.
2020. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Te sehogy...
2020. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
szegény lány, szerelmes vagy belé és csak a dugáson jár az agyad...
2020. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Barát zónában ragadtál. Végülis mi veszteni valód van, barátként felesleges vele lenned, tegyél fel mindent egy lapra és vald be neki, hogy te többet érzel barátságnál. Ha ő is, akkor öröm és bótottá', ha azt mondja, hogy ő csak barátként tekint rád, akkor pattintsd.
2020. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"csak megbasszam, de talán az lenne egy pont, amikor ott hagyná a barátját.. Talán erre vár, hogy megtegyem az első lépést."

Értem. Tehát az lenne az első lépés, hogy megba5zod. És mi a második?

2020. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
85%
utana ha a baratja szajba ver ne csodalkozz
2020. márc. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!