Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy álljak hozzá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak hozzá?

Figyelt kérdés

Egy válással a hátam mögött megismertem valakit. Egy ideje egy párt alkotunk. 3 évig voltam Ferjenel, eléggé jártas vagyok a szex témában ( a páromhoz képest)

Imádom a párom, tökéletes mindenben egy dolgot kivéve.

Neki nem volt túl sok kapcsolata, így a szexben sem annyira jártas. Volt pár kalandja, rövidebb kapcsolatai.

Úgy érzem fel tőlem, nem mer annyira megnyilni a hálószobában.

Nincs gondom a méretével, vagy hasonló. Inkább úgy érzem hogy én kell irányítsam, én kell megmondjam mikor milyen tempó a jobb, vagy ha éppen élveznék ne álljon meg stb.

Eddig nem voltam oda az oralert, sem adni sem kapni nem szerettem.

Vele imádom csinálni, és kívánom hogy viszonozza.. De ettől is mintha felne hogy nem jó benne, azt hiszi nem csinálja jól.

Próbáltam magyarázni neki hogy ne féljen semmitől, meg kell ismerjük egymást, idővel kialakul de ez a láthatatlan bilincs valahogy nem akar leesni.

Hogy oldjam fel? Mit tegyek hogy megértse hogy úgy imádom ahogy van, minden testrésszét, rezzeneset, mondatát. Mindent szeretek benne.


Ő 24, én 26


2020. febr. 23. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Majd elmúlik ez is :)
2020. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha jó dolgot nem tudsz hozzatenni akkor inkább ne válaszolj. Köszi 😘
2020. febr. 23. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Idő kell neki,majd megjön a bátorsága.
2020. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Úgy állj hozzá, hogy más is hozzáférjen :)
2020. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Humorral és lazasággal tudsz célt érni. Olyan konyhába leülünk egy cigi mellé megbeszéléssel, mintha értekezlet lenne a gyárban biztos nem.


De menet közben ha beszélsz hozzá, még...még így körbe... nyald ne hagyd abba még, még... ahh....ahhhhhh.. na most már tudod, hogy legközelebb mit csinálj ha alszok és fel akarsz ébreszteni.

Ugyanígy bármi mással. Valóban fel kell lazítanod a dolgot, de ezt csak úgy tudod ha te is azt mutatod, hogy nem feszülsz rá a dologra. Hogy ez téged nem zavar, de valamerre mozdulni akarsz ebből.


A másik dolog, hogy kapd el te is spontán. Este fekszik a tévé előtt és sz.o.pd le, élvezzen a szádba. Majd a végén mond neki könnyeden: "Legközelebb jössz egy ugyanilyennel, lepj meg!"


Tehát ilyen helyzetekkel tudod feloldani benne, hogy ez hogy alakuljon.

2020. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Van sejtésem (38 évesen veszítettem el a szüzességemet). Szerintem adj hangot annak, ha valamit jól csinál! De ne annyira verbálisan (Ezt vagy azt csináld a kezeddel! Persze van, amit csak úgy lehet.), mint vokálisan (lihegés stb.) tedd ezt! És ne túl gyakran, de jó időközönként mondd is, hogy ezt vagy azt mennyire jól csinálja/ta.

Vezesd oda a kezét stb., ahova kell, 1-2 mozdulattal jelezd, hogy hogyan szeretnéd, és hagyd, hogy csinálja. Közben jelezz majd nemverbálisan.

2020. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 :"D
2020. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-osra hallgass. En is azt erzem, nem luzer, nem fura vagy beteges, de talan szinte szuz, tapasztalatlan, es retteg rosszul csinalni valamit.

Persze ennek fejlodnie kell belathato idon belul.

2020. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy eddig, kicsit félénkebb, erősítsd meg az önbizalmát, hogy jól csinálja. S nyugodtan jelezz vissza neked hogy, miként jó, idővel majd még jobban összecsiszolódtok és szavak nélkül is érteni fogja.
2020. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 🤗
2020. febr. 23. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!