Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki vesztette el a szűzességét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vesztette el a szűzességét alkalmi partnerrel? Megbántátok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 23. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem alkalmival vesztetem el de szerintem túl van tolva ez a szűzeség ep vesztése fiatal tini korban én is azt hittem ez mekkora bum. De őszinte leszek a pasiknál kb semi nem történi a csajoknál is csak annyi hogy átvszakad a szűz hártya. De túl van tolva szerintem vagy túl van értékeove a dolog. Nekem mostani oárom vette el még annó de kb semi nem változott annyi hogy az első rohadtúl fájt de ennyi. Vissza gondolva túl értékelt ez a dolog.

21/L

2020. febr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az elsőnek. én is vártam az igazira de jó nagy hülyeség volt mert később azért értékeltek le a hölgy ismerőseim mert még nem sexeltem és nem volt kapcsolatom.

Az első sex úgyis a bénázásokról szól. Ha nem az egész bénázás akkor az úgy sikerült. Nekem a nyalásom jó volt, de aktusnál lelankadtam nem éreztem semmit lehet túl vastag volt a gumi. De sehogy nem tudtam akkor elélvezni az biztos. A csajt élveztettem el 69ben legalább az jól sikerült. Nyilván örök emlék az első személy és nosztalgia sex befigyelhetne ha nincs párom (és pont nincs most micsoda véletlen). De én inkább azt bánom hogy nem vesztettem el inkább a középsuliban és nem qrtam hullára az összes csajt. Azóta pótoltam a tapasztalatokat. Alacsony, magas, vékony, kövér, fiatal, 40éves. mindenféle nővel voltam már csak négerrel nem. Viszont akkor is sokkal jobb lett volna ha nem halogatom mint a mesékben.

2020. febr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is kezdem úgy érezni ,hogy felesleges várnom az "igazira".De viszont ha lefeküdnék valaki olyannal akit mondjuk egy buliban ismertem meg és szimpatikus akkor félnék attól ,hogy a barátaim elitélnének.
2020. febr. 23. 00:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság mások véleményétől félni, engem legalábbis nem igazán érdekel. Persze imádom a barátaimat, de ettől függetlenül azt tenném ami jól esik ez nem kérdés. Ha egy buliban egy idegennel, akkor ott és úgy😁
2020. febr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem voltunk együtt soha csak lefeküdtünk két alkalommal, nem bántam meg.
2020. febr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én. Nem bántam meg. Semmi következménye nem volt.


F

2020. febr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én. De nyomos okom van rá miért.

Akit érdekel privátban megírom.

23l

2020. febr. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cseppszi ***** válasza:
100%

#3


Az igazira soha nem felesleges várni- ha vele akarod leélni az életed. Az azonban tök felesleges, hogy ne a saját boldogságod keresd , hanem a "barátaid " értékrendje szerint akarj élni. Először is aki beleszól az életedbe és elítél azért ami Neked jó - Ő nagyon nem a barátod! Másodszor meg csak azért elveszíteni a szüzességet sportból hogy ne legyen - szintén hülyeség.

Olyannal sexelj akivel jól érzed magad ,megbízol benne és kölcsönösen örömet akartok szerezni egymásnak.

2020. febr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem

22/f

2020. febr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!