Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominancia, irányítás -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominancia, irányítás - lányok, ti szeretitek, ha egy férfi (nem csak a szexben) domináns?

Figyelt kérdés

Az addig rendben van, hogy a lányok többsége vágyik olyan férfira, aki a szexben irányító, határozott.. és domináns. (fontos: dominancia nem egyenlő önzéssel!)


De hogy álltok az olyan férfiakhoz, akik az életben is így viselkednek? Tehát vezető, irányító személyiségek és a párkapcsolatukban is szeretik ezt érvényesíteni.


Vágytok olyan párkapcsolatra, ahol (szubmisszív) lányként behódoltok egy férfinek, aki vigyáz rátok és irányít, használ, de nem kihasznál?


30-as domináns, ámde normális értékrenddel bíró pasiként nehéz megfelelő lányt keresni bdsm-jellegű párkapcsolathoz, ahogy néhány kérdést olvasok itt, meglepően sok a fogékony leányzó..



2020. febr. 21. 19:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Mielott beszelni tudtam, bar latszott, mennyire dominans vagyok. Igyekszem palastolni, de nemcsak a veremben van, erzik. Egyebkent sajat tapasztalatom, hogy dominans szemelyek is behodolnak.

Egy nagy nem. Mentsegemre, onzetlen vagyok, nem lekezelo, tenyleg mindent jobban tudok, ami idegtepo. Es egy felsovezeto beosztasu papucsom van.

2020. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az ágyban szeretném főként, az életben nem tudom, nincs tapasztalatom ilyesmivel
2020. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!