Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok izgatottak, amikor először látjátok az új partneretek péniszét? Ért már titeket akár pozitív akár negatív meglepetés?

Figyelt kérdés

2020. febr. 21. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem szoktam előre gondolkodni a pasi farokméretén. Valami miatt alapból mindenkihez egy átlag (14-15 cm-es) méretet képzelek el és kész. És nem attól vagyok izgatott szex előtt, hogy vajon mekkora, hanem az oda vezető úttól, az előjátéktól. Eddig egyszer ért meglepi, a jelenlegi páromnál, mivel az eddigiekhez képest az ő mérete nagyobb (hosszra és vastagságra is), de pontos adatot nem tudok mondani. Az első gondolatom az volt, hogy itt bizony lesznek gondok, de szerencsére tévedtem.
2020. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam elkepzelni

Jelenlegi paromnal meglepett hogy lankadtan milyen hatalmas neki

2020. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, izgatott, mert vágyik a partnerre, kívánja - emberileg, mint férfit és mire eljut odáig addigra már van csók, érintések, elő-előjáték. Nem nézegetik, nem méricsikélik vonalzóval a partnert, az együttlétet élvezik.

Pozitív meglepetés: jól használta, figyelmes volt a pasi.

Negatív: farokméret idióta, bár mondjuk azokét élőben sosem nézik meg, mert hülyékre egy nő sem kíváncsi.

2020. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az izgalom, mikor meg ruhaban erzem, hogy kemeny. Teljesen kesz vagyok.
2020. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legizgatóbb, amikor először nyúlok be a nadrágjába és érzem csak a textilen keresztül milyen kemény. A méret nálam nem nagyon számít, a mostani párométól megijedtem kicsit, mert ekkorát még nem láttam, és aggódtam hogy nem fér be. :D
2020. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

Szánalmas az összes válasz. XD

22/N

2020. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Hatos valaszolo. Irigyellek, hogy frigid vagy szexualis eroszak elszenvedoje vagy.
2020. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Azért az vicces, hogy itt kb az összes válaszoló meglepődőtt, hogy a jelenlegi párjának milyen hatalmas fallosza van.
2020. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Én is átlagosat képzeltem el neki. Nem izgultam vagy hasonló, mikor megfogtam vagy megnéztem. Kicsit kisebb, mint amit megszoktam, 14-20 cm-hez vagyok szokva, neki olyan 10-11 cm lehet, de másban kárpótol érte. :) Engem nem nagyon érdekel, hogy kisebb.
2020. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szellkriszta ***** válasza:
100%

Nálam az adott szituáció dönti ezt el. Ha csak úgy váratlanul előkapja, h nem számítok rá, az borzasztóan taszító, fenyegető.

Viszont ha már romantikus helyzetbe hozott, ha már várom, akkor csak annyit tudok gondolni, h "Te jó ég, mi lesz, Úristen, ő meg én"... Leírva elég hülyén néz ki, de ezen múlik, nem a látványon. A többi olyan gyakorlatias kérdésre, h mit hogy kell csinálni, azt a ffi úgyis megmutatja. De azt már nem új partnerként, hanem összeszokott párként.

2023. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!