Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Negatív szexuális élmény....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negatív szexuális élmény. Volt ilyen nektek?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék nektek volt-e negatív szexuális élményetek.


Az én rövid történetem: a fiú akivel 3 hónapig randiztam, 3. Együtt létnél bekattant. Kutya pózban levette a gumit és erőszakkal belém akart élvezni. Ezt sikerült megakadályoznom, de máig nem értem, hogyan kerültem olyan kiszolgáltatott helyzetbe, de le tudta fogni a kezem és a lábamat, megnyalta az ujjait és bedugta a popsimba, percekig nem tudtam szabadulni. Másnap írt a vonatról, hogy őrült és hogy nem látom többé, külföldön fog élni.


Nektek volt ilyen eröszakos, tahó párotok?


24L



2020. febr. 1. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
nekem nem volt, mindig megválogatom kivel fekszek össze.
2020. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek csípőfogót kellene tenni a heréire. Egyébként ez konkrétan nemi erőszak volt, simán feljelenthetted volna - na utána a zárkatársaktól megtudta volna mi is az erőszak (az erőszakolókat még a börtönben is kivetik magukból).
2020. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Már megbocsájts, de erőszakot én nem sorolnám a nevatív élmények közé.

Egyszer volt, hogy annyira izgultam, hogy nem lett merevedésem. Na ez negatív élmény. Ami téged ért, az bűncselekmény és rendőrségen kellett volna jelentened.

2020. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xKakashix ***** válasza:
100%
#3 ilyen velem is előfordult, akkor nagyon letört voltam utána és az önbizalmam is alább hagyott, de szerencsére a partnerem megértő volt, aztán másnap sikeresen pótoltuk
2020. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak majdnem. Egy szerelmi bánatot enyhítendő italozás után olyan bűn-ronda nő mellett ébredtem, hogy őszintén örültem, amikor azt mondta a csaj, nem volt semmi, mert nem állt fel a fütykös.
2020. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Volt. Mikor egyaltalan nem akartam es a srác kérdés nélkül betette. Sok választásom sajnos nem volt.
2020. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Synesztro ***** válasza:
100%
31/F Nekem negatív volt, amikor egy csaj nagyon kellette magát, és rohadt jól is nézett ki, szép kerek mellekkel. Pár ital és néhány óra után, heves csókolózás közepette a lakásán kötöttünk ki. Nem tudom mennyi idő telt el, mire kikapcsoltam a melltartót, de köpni nyelni nem tudtam, mikor 2 zokni esett ki belőle, és kiderült, hogy nagyon kicsi mellei vannak. Teljesen elment a varázs.:( A 2ik, nem kifejezetten szexuális negatívum, inkább ami közvetlenül utána jött. Szingliként egy nő ismerősöm elhívott a duna partra sütögetni, azt mondta elhozza egy barátnőjét, így leszünk 4 esben. Az ő pasija vezetett, mi 2 en hátul. Kimentünk, buliztunk, italoztunk, a sofőrt kivéve. A buli vége felé, ők egymásba gabalyodtak, és mi is elmentünk kicsit "sétálni". Én konkrétan 2szer mentem el. Hazafelé éppen nagyban csókolózunk, mire eltol magától: Basszus be kellene mennünk valami kajáldába. Mondom neki, ha éhes, szívesen meghívom. Mire ő: "Nem, dehogy, csak hamarosan hazaér a pasim a munkából, és éhes lessz". Nah ott dobtam egy hátast. Azóta se vele, de a női ismerősömmel sem beszélek, nagyon megorroltam rá, pedig ennek már több éve.
2020. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt pedig sok lánnyal voltam együtt. Sajnálom ami történt veled, sok erőt Csajszi! ;)
2020. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze.


Igen, én is megválogatom, kivel fekszem össze, ezért 2 pasival voltam csak, de az elején még ő is gyengéd volt.

2020. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!