Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már beteges vagy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges vagy még elfogadható?

Figyelt kérdés

A párom nagyon érdekesen viselkedik az ágyban. Mindig mindent ő akar irányítani és az hogy mondjuk én váltsak pózt vagy én legyek felül az neki elképzelhetetlen. Néha a szememet is beköti és megkötöz, ilyenkor előfordul, hogy megpofoz, befogja a szám.

Nagyon jó vele a szex, és nekem is tetszik így, de félek, hogy ez a magánéletünkre is kihatással lesz majd a későbbiekben. Elképzelhető, hogy beteg?

Amúgy karrierista, és sikeres.


2020. febr. 21. 08:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Ijesztő hogy hány nőnek tetszik itt ez a hozáállás. Aztán amikor rájössz, hogy csak kihasznált, jön az "összes pasi ugyanolyan szemétláda" szlogen.
2020. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Majd akkor lesz stresszes a dolog, ha majd csak úgy lesz pofozgató kedvében a pasi, mondjuk a konyhában lekever egy pofont mert túl meleg az étel!!
2020. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%
Full kamu
2020. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Full kamu.
2020. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek, hogy majd amúgy is bántani fog. Egyébként nem kamu, de azt gondoltok amit akartok.
2020. febr. 21. 10:32
 16/19 anonim ***** válasza:

Persze, persze... Jön a sok válasz, hogy "add nekem a pasid", "jó lenne egy ilyen férfi az ágyban"..


Aztán ha beleakadtok egybe, utánna kb feljelentitek meg "megerőszakoltak"


Szánalom.


24F

2020. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül hat ki a kapcsolat többi részére, ha valaki domináns a szexben, de

a) ezeket mindig előre tisztázni kell. Nekem subként semmi bajom a leírtakkal, de ha valaki úgy kötöz vagy pofoz, hogy korábban soha nem volt róla szó, azzal onnantól vége. Attól, hogy dom, nem döntheti el egyoldalúan előre, hogy a másiknak mi fér bele


b) azt mondod, amúgy is manipulál a kapcsolatban, innentől megint felejtős. Innentől minden más, hogy csak irányító típus meg domináns stb csak kifogás, valójában manipulatív, arrogáns és kb semennyire sem tisztel.

2020. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Domináns a pasid ezzel még nem is lenne gond. A gond az, hogy ha nem kéri ki a véleményed, nem érdekli neked mi a jó, mert akkor nem Dom csak egy önző pötch.
2020. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Önző köcsög a párod.
2020. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!