Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már beteges vagy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges vagy még elfogadható?

Figyelt kérdés

A párom nagyon érdekesen viselkedik az ágyban. Mindig mindent ő akar irányítani és az hogy mondjuk én váltsak pózt vagy én legyek felül az neki elképzelhetetlen. Néha a szememet is beköti és megkötöz, ilyenkor előfordul, hogy megpofoz, befogja a szám.

Nagyon jó vele a szex, és nekem is tetszik így, de félek, hogy ez a magánéletünkre is kihatással lesz majd a későbbiekben. Elképzelhető, hogy beteg?

Amúgy karrierista, és sikeres.


2020. febr. 21. 08:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Csak dom
2020. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy p..öcs ha nem akar bevonni a játékba és nem beszéli meg Vled ez a BDSM lényege !!! JElzem ugyan ilyen p...öcs segg lehet a munkájában az ilyneket szoktam rövid úton kirúgni :))
2020. febr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsés vagy, hogy ilyen párod van, bár a pofozást én nem engedném de azt leszámítva... L :)
2020. febr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem elfogadható.Beteg a párod ,vidd orvoshoz mert később baj lessz.
2020. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Irigyellek..
2020. febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem kamu ad nekem a pasid köszi

Legalább Ő férfi az ágyban

2020. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Jó is lenne ilyen férfi
2020. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 mikeXxX ***** válasza:
76%
Általában semmi köze a szexnek a magánélethez akkor lenne tényleg p ö cs ha ezt ott is csinálná ahol nincs szex én csak szexnél csinálom ezt. 40f
2020. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%

Ha olyan mint én, akkor... nem akkor nem panaszkodnál.

Én úgy az a "vad" típus vagyok. Kívül és belül is. Így az ágyban is. Ezért ha egy magam fajta el kezd beindulni, nem bánod meg hogy nem tudtad irányítani.

Szerintem próbálj meg "taktikázni" hogy össze kötöd a kezét és fel ajánlod hogy mindent te csinálsz.

Aztán meglátod mi tetszik jobban.

2020. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Néha csak azt veszem észre, hogy manipulál és amire eljutunk oda, hogy valamiről kikéri a véleményem, már az ő gondolatai miatt, amiket megosztott velem, azon a véleményen vagyok mint ő. De legtöbbször ki se kéri a véleményem, csak azt csinálja amit ő jónak lát. Nem gondoltam ebbe bele eddig sokat, de most elgondolkoztam rajt. Egyébként csajok vigyétek.
2020. febr. 21. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!