Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz lenne hozzábujni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne hozzábujni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiu barátom az egyetemrol akit kb fel éve ismerek és szoktunk együtt sorozatot nézni... Az égvilágon semmit nem akarok tőle de olyan jól esne hozzábujni, csak sztem bejövok neki, és igaz nem az a típus aki ezek után rammaszna, de lehet furán jönne ki... Szerintetek mit szólna/kínos lenne? Olyan már volt h a párnát az oldalához támasztottam és rafekudtem kérdezte h nekem ez kényelmes mondtam h ja és neki? mondta h nem annyira de hat oké :D egyébként 21 évesek vagyunk

2020. febr. 20. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne. Ez egyértelmű közeledési jelzés.


Ne élj vissza a helyzettel.

2020. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Vanitas válasza:
100%
Ezt soha sem értettem, hogy lehet egy fiúbarát este ottalvos pajti ha nem a pasid? Nekem fura lenne, sose aludt még nálam fiúbarátom, kivéve, ha meleg volt, a pasim volt, a tesóm volt. De jó én lehet más vagyok. Nekem ez lehetetlen.
2020. febr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele. Ha tényleg barátok vagytok meg lehet oldani.


Van egy kollégám, mindketten kapcsolatban vagyunk. Szoktunk beszélgetni a férfi-nő közti kapcsolatokról. Szerencsére ugyanazon véleményen vagyunk mint kiderült.:

Attól mert egy ellenkező nemű kedves velünk, nem kell feltétlen többet belelátni. Ha akarunk valamit, azt meg kell mondani 2 flört között. Akár kapcsolat, akár d**ás, akár közvetlenebb barátság.

Mióta ezt megbeszéltük, én olyan jókat alszom a vállán munkahelyi holtidőben. Ő meg néha random megölel. Szerencsére a párjaink sem féltékeny típusok.

Van akivel lehet, van, akivel nem. Komunnikáció.


30N

2020. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az égvilágon semmit nem akarok tőle de olyan jól esne hozzábujni"


Ez így egyben leírva.

2020. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

A baratok nem szoktak egymashoz bujni.

Ha nem akarsz tole semmit csk baratsagot akkor ne bujj hozza.

2020. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!