Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz lenne hozzábujni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne hozzábujni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiu barátom az egyetemrol akit kb fel éve ismerek és szoktunk együtt sorozatot nézni... Az égvilágon semmit nem akarok tőle de olyan jól esne hozzábujni, csak sztem bejövok neki, és igaz nem az a típus aki ezek után rammaszna, de lehet furán jönne ki... Szerintetek mit szólna/kínos lenne? Olyan már volt h a párnát az oldalához támasztottam és rafekudtem kérdezte h nekem ez kényelmes mondtam h ja és neki? mondta h nem annyira de hat oké :D egyébként 21 évesek vagyunk

2020. febr. 20. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%

Azt vágod hogy be fog próbálkozni?

Ezt egy hormonoktól túlfűtött fiú már utalásnak veszi hogy esetleg a lábad közé is beférkőzhet idővel...

Szóval az ilyen szintű megmozdulásaiddal azt is kockázatod hogy hamarosan lessz egy farok alul vagy felül benned és közben azon gondolkodsz hogy mégis ez hogy történhetett amikor a srác "nem olyan"

2020. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Ne búj hozzá mert ez úgy jön le,hogy akarsz valamit.
2020. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez felhívás szexre egy egészséges srác számára. Vágod? Én is megdugnálak a helyében. 32F
2020. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Pont az a bajod vele, hogy nem az a típus, aki bepróbálkozna.

Ha friend zone-oltad legalább ne kínozd a lelkét.

2020. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oszt lehet nem is tetszem neki csak bekepzelem
2020. febr. 20. 21:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:13


Ott a pont

2020. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Beszéld meg ilyenkor hogy hozzábújhatsz-e,de légyszi közben ne lásson bele többet.

És akkor ennyi.

Szal kérdezd meg mit szolna, ha odabujnál,és h odabujhatsz-e

2020. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg szeretkezzetek és dugjatok reggelig sorozat helyett, aztán rájöttök h jó páros vagytok e.


De h a kérdésre is válaszoljak, AZ.

Nem a kutyád, és nem a barátod. A fiúk többsége úgy működik h ha a leghalványabb esélyt látja akkor megdugna. Pl 1 cm el közelebb vagyhozzá mint szoktál. Akkor gondolatban már mindenedbe bedugta. Hmmm tul képpen ez minden egészséges libidójú ffnél így lehet. V csak én vagyok betegebb az átlagnál.

32F

2020. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem

Csak elore mond h ez csak haveri dolog nem akarsz szexelni szoval gondoljon rad a hugakent vagy noverekent

2020. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ha eléggé sokszor hangoztataod hogy milyen jó barát vagy,le fog esni neki hogy kb annyi a szerepe. a hozzábújós dologról meg annyit,hogy te hiába baráti szándékkal közeledsz,ha közben meg a srácnál meg áll a karó

az intimitás miatt.

2020. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!