Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első orális élmény, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első orális élmény, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

Teljesen tanácstalan vagyok hogyan kezdjek neki, mit csináljak, ha ki szeretném elégíteni a párom.



2020. febr. 19. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Gyere, majd én megmutatom hogy csináld! ;)
2020. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Fiúként válaszolhatok?
2020. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze!
2020. febr. 19. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Kapni be neki, és szopjad. Én szeretem ha a golyoimat is kényeztetik
2020. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először csókold meg,haladj lefelé a nyakán.Közben óvatosan simogasd meg a hasát. Térj ki picit mindenhova a száddal válla, hasa.Óvatosan a golyóid nyald meg aztán ahogy jössz felfelé nyald végig a péniszét. Az elejét kapd be picit és játssz a nyelveddel rajt. Körbe körbe aztán próbáld mélyebben bekapni. Ajkaiddal is játssz rajt. Nagyon sok mindent lehet ott csinálni. Figyeld a testbeszédet abból tudni fogod mi jön be neki.

Én így csinálom, eddig nem volt rá panasz. 35/N

2020. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az lemaradt. Ahogy mélyebben beveszed egy picit szívj rajt. Közben a nyelveddel csinálj úgy mintha masszíroznád.


35/N

2020. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálsz a száddal egy o betűt és azt tartod rajta, fel-le, közben ugyanazzal az ütemmel "fejed" kézzel. Figyelj közben a pasira, a visszajelzéseire, ennek függvényében válaszd meg a tempót és a sebességet - ja és ne fogazz :)
2020. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!