Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt a jelenséget hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a jelenséget hogyan képzeljem el? 😂

Figyelt kérdés

Tegnap délután az egyik barátnőmmel bementünk az egyik kávézóba, ahol ott ült az a srác, kivel régen nagyon jó volt a kapcsolatunk, többször kedvesen nyilatkozott rólam és mindig érdeklődést mutatott felém. Más suliba kerültünk, a kapcsolat megszakadt, mert neki akkor még nem volt Facebookja. Nagyon zavarba jöttem, mikor megláttam, úgy tettem, mintha észre se venném, pedig a pár pillanat alatt ahogy láttam, eléggé bejön. A barátnőm momdta, hogy mikor nem néztem oda, a srác akkor látott meg, és villant a szeme. Azt hogyan képzeljem el hogy valakinek villan a szeme? Ez valami szexuális felhívás/érdeklődés jele?



19/L


2020. febr. 19. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti felcsillan a szeme

Látszik hogy érzelmeket vált ki az vagy aki amit lát

26N

2020. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek villan a szeme abban minden benne van! Érdeklődés és szexuális felhívás is!

Újra kéne kezdened vele a kapcsolatot!!

2020. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

“Nagyon zavarba jöttem, mikor megláttam, úgy tettem, mintha észre se venném“


Tipikus ma pic*a vagy. Köszönni is lusták vagytok.

2020. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg csodalkozastol, meglepetestol is villanhat a szeme. Nem indexel, hanem nyilvan szemoldok, szemkoruli izmok osszerandultak.

Ennyi idosen en is ilyen voltam. Platoi viszonyaim evtizedes kesessel igazolodtak be. De kozben azert a fiuk nem kombinaltak altalaban, hanem csajoztak azokkal, akik hagytak.

Es ha a Facebookon rairnal, hogy lattad ot, de tulsagosan meglepodtel. Vagy ez a benazo regi enem otlete? Szerintem pasi sosem lep elozetes jelek nelkul. Megiscsak egy rovid uzenet, szerintem.

2020. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg írj rá, h sziamizu, aztán majd alakul
2020. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindegy mit jelent, ezt bizony egy kicsit elcseszted. Nyilvánvalóan látta hogy észrevetted, ennek ellenére direkt úgy tettél mintha nem. Ebből mindenki azt veszi le, hogy nem érdekled, levegőnek nézed - pláne ha korábban jóban voltatok. Nem'tom ki hogy van vele, de ha engem egy régi ismerősöm levegőnek néz akkor azt gondolom magamban "akkor b...ódj meg magadnak öntelt pitcha". Innen már nehéz lesz visszahoznod.

Legközelebb ha akarsz valakitől valamit legalább egy mosolyt engedj el az irányába.

2020. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!