Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet kiszabadulni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszabadulni egy szexuális fétis börtönéből? Itt, a gyakorin is sok kérdést és választ olvastam szívdobogás fétis témakörben, de én nem partnert keresek hozzá, hanem meg szeretnék szabadulni tőle, belőle. Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Jó pár éve egy ovosnő által végzett kardiológiai kivizsgálás közben tudatosodott bennem, de korábban is "bennem bújkált", hogy szexuálisan felizgat minden szívvel kapcsolatos tárgy (fonendoszkóp, ekg, stb), a szívdobogás hangja, a szívem vizsgálata, más szívének, szívdobogásának hallgatása, tapintása, de már az is, ha a szívről hallok-olvasok. Nem szeretném ezt megélni, normális párkapcsolatban élek, de ez a fétis szinte elhatalmasodik, néha szinte sóvárgok a szívvel kapcsolatos dolgok iránt. Van itt olyan, aki bármilyen terápiával kijött valami hasonlóból? Megosztanátok tapasztalataitokat? Köszönöm

2020. febr. 18. 14:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ezzel semmi baj. Én amennyire tudom, megélem.
2020. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező férfi vagy nő vagy?

A párod hogy viszonyul hozzá, idegesíti vagy engedi, hogy hallgassd, tapintsd a szívét? Miatta szeretnéd kitörölni ezt magadból, hogy ne veszítsd el őt emiatt vagy Te érzed úgy, hogy ez egy nem normális, beteg dolog?

Én is kardiofétisiszta és fonendoszkóp imádó vagyok, elfogadtam és azóta nem rossz dologként élem meg hanem már sok hölgyismerősöm tudja, és legtöbbjüket már meghallgattam fonendoszkóppal.

2020. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!