Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet kiszabadulni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszabadulni egy szexuális fétis börtönéből? Itt, a gyakorin is sok kérdést és választ olvastam szívdobogás fétis témakörben, de én nem partnert keresek hozzá, hanem meg szeretnék szabadulni tőle, belőle. Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Jó pár éve egy ovosnő által végzett kardiológiai kivizsgálás közben tudatosodott bennem, de korábban is "bennem bújkált", hogy szexuálisan felizgat minden szívvel kapcsolatos tárgy (fonendoszkóp, ekg, stb), a szívdobogás hangja, a szívem vizsgálata, más szívének, szívdobogásának hallgatása, tapintása, de már az is, ha a szívről hallok-olvasok. Nem szeretném ezt megélni, normális párkapcsolatban élek, de ez a fétis szinte elhatalmasodik, néha szinte sóvárgok a szívvel kapcsolatos dolgok iránt. Van itt olyan, aki bármilyen terápiával kijött valami hasonlóból? Megosztanátok tapasztalataitokat? Köszönöm

2020. febr. 18. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Pszichopata vagy ugye ?
2020. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem vagyok pszichopata.
2020. febr. 18. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Ez elég ijesztő.. én a páros helyében szakítanék és el költöznék jó mészire
2020. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
De amúgy miért nem akarod megélni?
2020. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Néha meghallgatod a párod szívverését, odabújsz a melléhez, fonendoszkóppal meghallgatod, mi baj ezzel?
2020. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Milyen építőek az eddigi hozzászólások!
2020. febr. 18. 14:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Mármint az első kettő hozzászólásra gondoltam!
2020. febr. 18. 14:47
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ezt nyugodtan engedélyezd magadnak. Vegyél hozzá pár rendes orvosi műszert is. Annyi, hogy új kapcsolatnál ne rögtön első alkalommal hozd elő.

Pont a kielégített vágyak esetén nem sóvárog az ember mindennapi szitukban úgy, hogy abból kellemetlensége legyen.

2020. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
2020. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A linket máshova szántam, bocs.
2020. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!