Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/Nők most öszintén,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Nők most öszintén, tényleg a méret a lényeg?

Figyelt kérdés
Meg jobb lenne egy vazelinos pénisz mint a termeszetes penisz? Meg görbulet,vastagsag számit?
2020. febr. 15. 07:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a méret "A" lényeg, hanem a méret "IS". Legalábbis nekem. Nyilván tudni kell jól használni, meg fontos az, hogy akivel szeretkezel, mennyire figyel rád, mennyire tudtok egymásra hangolódni, de ha nem érzel semmit abból, ami ott van, akkor csodára nem lehet számítani. És igen, mi is mások vagyunk. Volt nekem is dolgom 10-12 centis farokkal, el tudtam élvezni, persze, de a férjem 22 centijével egyértelműen jobb a szex, mint valaha korábban bárkivel. Ebben közrejátszik az is, hogy baromira szerelmesek vagyunk, nyilván, meg az is, hogy törődik velem és odafigyel rám és mindenféle ilyesmi, de azért a nettó érzés, ami behatoláskor van, az sajnálom, de nem összehasonlítható egy feleekkora szerszámmal. Viszont az exének például ő nagy volt, nem tudtak sose normálisan szexelni, inkább megoldották másképp a dolgokat, szóval azért alapvetően eltérő anatómiával ez nem tud működni.


A görbület nekem nem számít, én még szerettem is, ha valamelyik pasinak volt egy kis különlegesség a formájában, de ez az én kattanásom csak, szerintem. A méretnél a vastagság számít igazán, az adja azt a valóban jó, élvezetes kitöltő érzést, de jellemzően arányosak szoktak lenni a péniszek, ami hosszú, az vastagabb is, és fordítva. Kicsi és tömzsi szerszámmal is találkoztam már, nem azért mondom, de azért az ritkább szerintem.

A vazelines pénisz az nem tudom, mit jelent, ezzel még sosem találkoztam, de ha valami feltöltős butaság, akkor egyértelműen jobb a természetes pénisz, még ha nem is olyan hatalmas nagy. Mint a mellnél- valakinek mindig tetszik.

2020. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A vazelines pénisz amikor injekcióval vazelint pumpál valaki a farkába. Vastagabb lesz tőle. Sittes nulla IQ s agyhalottak tesznek ilyet. Az esetek 100% ban orvosi bavatkozás kell hogy ne kelljen amputálni. Ha késő megy dokihoz akkor ladyboy lesz a faszi, vagy passzív.
2020. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg, de egy bizonyos pontig az is fontos.
2020. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%

Engem izgat a nagy, Bevallom

20L

2020. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
21%

Végre egy őszinte nő. Köszönöm.:)

(a 14-es válaszolóra utalok)

2020. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!