Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés lehet ha a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lehet ha a pasi szex közben arcon köp? L

Figyelt kérdés

Engem mindig is izgatott, mert nagyon tetszik ha egy pasi az ágyban megaláz, de még nem volt alkalmam kipróálni

Ilyenkor mit érezhet a lány, és a pasi aki köp?


2020. febr. 10. 21:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem kérek ajánlatokat!
2020. febr. 10. 21:56
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha tetszik hogy megaláz, akkor ez is tetszeni fog.
2020. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nincs is jobb, mint amikor egy jó sűrű köpet eltalál aktus közben. Főleg náthás időszakban.
2020. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Legjobb ha kicsit fel is szívja a turhát. Szexi.
2020. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Megalálzó, de engem is izgat

19/l

2020. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Ha izgat az ilyesmi, akkor nyilván még jobban bizseregni fog tőle a nunád. Férfiként csak úgy simán leköpni valakit nem jelent sok pluszt, viszont durvább, fojtogatós szex közben hozzáad az élményhez.
2020. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%

Nyilván mindkét félnek ad egyfajta pluszt. Neked azért, mert szereted a megalázást szex közben és ez valóban elég megalázó. A férfinak meg nyilván azért, mert ő pedig szereti megalázni a nőt. Elég fura kérdés. A legjobb az lenne, ha kipróbálnád. Másképp úgysem fogod megtudni. Mindenki csak a saját élményét, tapasztalását tudja itt megosztani. Nekem pl akkor plusz élmény, ha a partneremen érzem, látom, tudom, hogy ez felizgatja. Én másképp "szeretek" alázni, de ha ettől a nő jobban beindul, akkor nincs ellenemre.

Szóval találj egy megfelelő partnert és próbáld ki! Ennél jobban nem tudhatod meg, mit érzel közben.

50Ffi

2020. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Exeim imádták. 🙂
2020. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Én is mindig csináltam exemmel :) el is kentem az arcán utána.
2020. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem csak arcon,hanem szájba is amikor össze van fogva,vagy ki van peckelve a szád.
2020. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!