Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném valentín napra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném valentín napra meglepni valami frissítéssel, de mi legyen az?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel így néz ki egy átlag szex:

Általában ő teper le (nem durván)/ vagy együtt fürdünk (vagy ő fürdik) és akkor meztelenül szokott bejönni a szobába olyankor megcsókolom. És a vállát kulccsonját puszilgatom közben pedig a combjait simogatom (óvatosan hozzá érek néha a puncijához) ettől általában annyira bevadul hogy rámmászik, levetkőztet és leszop. Utána én az ujjammal izgatom picit a csiklóját, majd megujjazom. Aztán jön az amit már iszonyatosan unok, és nem is szeretek. A messzi amíg el nem meg és közben a melleit kell simogatni meg csókolgatni. Attól általában elmegy, aztán ha szerencsém van akkor enged egy lovaglót vagy kutyát bár mindig szóváteszi hogy nem élvezi, kicsit kellemetlen neki, de én imádom. Ha nem hagy kutyát vagy lovaglót akkor utána leszop utójátékként. Aztán elmegy megmossa magát odalent aztán alszunk.


Szerintetek milyen póz lenne jó? Vagy mit csináljak máshogy? Szívesen válaszolok még kérdésekre!



2020. febr. 10. 21:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Oh my god!

Fájdalmas egy szexuális élet ez!

Lepd meg mondjuk azzal, hogy te kezdeményezel, s csak ő van kényeztetve.

2020. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
12. Az is egy erogén zóna. S vannak nők, akiknek szükséges hozzá.
2020. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 istenem! Mondjuk, mert élvezi, jól esik neki, az az erogen zonaja. Nem is értem hogy tud ilyen türelmes lenni veled ez a lány...
2020. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Szeretné hogy élvezzem, ezért csinálja, mindig elmondja.


Amúgy meg azt hogy csak őt kényztetni, úgy érted hogy a mesztelensége láttán nekem szét durran a gatyájukat és ki sem veri? Akkor mit csinálok? 1 órát ráfordítok és utána mi van?

2020. febr. 10. 22:10
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
hívd át a szomszédot,az talán megteszi amitől te fujjogsz... kapd el férfiasan azt a nőt,tépd le a ruhát róla,majd csókold,harapdáld finoman a meZtelen testét,és igen,nyald is ki! vagy ha nem akarsz újítani,vidd el vacsorázni valami jó helyre,vegyél neki virágot,csokit,és mondd el neki mennyire szereted. van még pár napod,addig nézz meg pár oktató jellegű szexvideót mert ahogy olvasom van hova fejlődnöd.
2020. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

Végigolvastam amit a kérdező írt és egyetlen szóval sem írta hogy ő elvárja a szopást....


Persze engem is érdekelne hogy valójában elvárja-e.


A különlegesség az lehet hogy például kölcsön adod nekem a csajod!

2020. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy en vagyok a hulye, de mintha a baratnod kerulne a noknek is kielegulest nyujto helyzeteket.
2020. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!