Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném valentín napra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném valentín napra meglepni valami frissítéssel, de mi legyen az?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel így néz ki egy átlag szex:

Általában ő teper le (nem durván)/ vagy együtt fürdünk (vagy ő fürdik) és akkor meztelenül szokott bejönni a szobába olyankor megcsókolom. És a vállát kulccsonját puszilgatom közben pedig a combjait simogatom (óvatosan hozzá érek néha a puncijához) ettől általában annyira bevadul hogy rámmászik, levetkőztet és leszop. Utána én az ujjammal izgatom picit a csiklóját, majd megujjazom. Aztán jön az amit már iszonyatosan unok, és nem is szeretek. A messzi amíg el nem meg és közben a melleit kell simogatni meg csókolgatni. Attól általában elmegy, aztán ha szerencsém van akkor enged egy lovaglót vagy kutyát bár mindig szóváteszi hogy nem élvezi, kicsit kellemetlen neki, de én imádom. Ha nem hagy kutyát vagy lovaglót akkor utána leszop utójátékként. Aztán elmegy megmossa magát odalent aztán alszunk.


Szerintetek milyen póz lenne jó? Vagy mit csináljak máshogy? Szívesen válaszolok még kérdésekre!



2020. febr. 10. 21:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* misszi
2020. febr. 10. 21:26
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk ha ki nyalnád biztos rettenetesen örülne mert ahogy láttom az ki marad. Plusz mi lenne ha nem neki kéne rád másznia hanem te másznál rá. Elég szánalmas ha unod hohy a párod mellét kell csókolgatbod és fogdosnod. Nálunk páromnak nem kell szólnom ő imádha fogdosni és csókolgatni. És azért az is elég szánalmas hogy neked nem jó a misszuonárius ez a dolog több sebből is vérzik. Mert ha igazán szeretnéd nem akkarnád hogy neki kellemetlen legyen.


21/L

2020. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy kis piros szivet, amibe belevan irva hogy , ájlav juh.
2020. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Rz nagyon gépiesített. Bármi jobb ennél.
2020. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3 nem szeretek nyalni, annyira ahh vusszataszító dolog nekem.


#5 ezt hogy érted? Miért képies? Mi lenne jobb?

2020. febr. 10. 21:38
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk én sikítva-hörögve-félig már hányva rohannék olyan faszitól, aki undorodik a puncitól. Ember, te eltévesztetted lehet azt a bizonyis ajtót? ;))
2020. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked visszataszító a nyalas, de azt elvárod hogy leszopjanak?? Ezigen..
2020. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De neki is szokott lenni egy orgazmusa szex alatt
2020. febr. 10. 21:45
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is szánalmas voltál de azzal hogy te el várod hogy le szopjon de te nem vagy képes ki nyalni rá jittem hogy te nem simán szánaomas hanem brutális nyomorék vagy... nem szereted a mellét fogdosni,nem szereted a puncit nyalni,nem mászol rá a csajra 1x se és le szarod hogy neki nem esik jól valami vagy kellemetlen.És te nevezed magad férfinak? Nekem ilyen pasi akkor se kéne ha más nem lenne....
2020. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De amúgy miért kell ahhoz a melleit agyusztálnom hogy végre elmenjen?
2020. febr. 10. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!