Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy buliban egy részeg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy buliban egy részeg csajt kinyalok aki nem akarja abból lehet később gondom?

Figyelt kérdés
még akkoris ha a végére sztem élvezte, és több nem is volt?
2020. febr. 10. 09:42
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
de nem akartam megdugni, illetve tudtam hogy azt nem szabad.
2020. febr. 11. 07:10
 32/38 anonim ***** válasza:

De meddig tartott, és hogy ért véget?

Mert az eset kimenetele szempontjából baromira nem mindegy.

2020. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy ne közölj itt több részletet. Kiderült, hogy helytelen volt és az is, hogy lehet következménye. Ha még itt elkezded ecsetelni, hogy hogyan védekezett meg kapálózott, nem teszel jót magadnak.
2020. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
59%
Lehet nem csaj volt az, hanem én, mert egy részeg hülye kinyalta a seggem a klozetban egy híg fosás után...
2020. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
55%

Najó azért ez egy kicsit túl van tolva... A nő is kicsit odafigyelhetne magára, hogy nem issza le magát tajrészegre, illetve ha a végén tényleg elélvezett, akkor azért annyira csak nem esett neki rosszul, ne csináljátok már ezt szegény kérdezővel...


Fel van fújva teljesen ez a hashtagmetoo, és társai. A nők sokkal nagyon szemétségeket művelnek a manipulációjukkal, csak hát azt ugye nem lehet rájuk bizonyítani.

2020. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam hogy élvezte csak akkor úgy tűnt, de hát ki az akinek "fájdalmas" ha a punciját puszilgatják??Na ugye...
2020. márc. 19. 23:21
 37/38 anonim ***** válasza:
55%
Meg most őszintén, utólag hogyan bizonyítják be, hogy akarata ellenére nyalták ki? Nem fogtad le, nem ütötted meg, ergo semmi arra utaló jele nincs annak, hogy kényszerítetted. Az ilyen részeg csajokat általában ki is használják
2020. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
#34 xddddddddddd
2020. júl. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!