Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy bepisiltetek szex közben?

Figyelt kérdés
Hogyan történt?
2020. febr. 7. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Spriccelésre gondolsz?
2020. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak majdnem
2020. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Igen, de nagyon ciki volt.
2020. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csikizéstől pisiltem már össze magam :D Szex közben soha.
2020. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Mindig elmegyek előtte, mert nem szeretem úgy, ha éppen kell... Számomra kellemetlen. (Igen, utána is érdemes elmenni, hogy kitisztuljon ott úgymond.)
2020. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szülés után többször is volt, hogy orgazmus közben bepcsurgott. Én egyébként is jobban szeretek tele hólyaggal szexelni, mert valamiért úgy jobban felizgulok. Utána pisilni meg kifejezetten kellemes érzés.
2020. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze van, aki merev farokkal is tud pisilni, de nekem nokent, amig fel vagyok izgulva, meg vecen se megy a pisiles. Ugy vannak az izmaim rakeszulve, hogy a holyagom nem tud urulni, ha akarnam se.
2020. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!