Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alapvetően eddig miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően eddig miért nem kellettem a lányoknak / nőknek?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki azt gondolná, hogy sajnáltatni szeretném magam a kérdésben, le szeretném azt szögezni, hogy pusztán csak az érdekel, hogy eddig miért nem kellettem a lányoknak?


Magamról annyit szeretnék közölni, hogy egy 20 éves egyetemista srác vagyok. Körülbelül 178 centi vagyok és 60kg, viszont nem az a szálkás típus, inkább ilyen ektomorf alkatúnak mondanám magam. Sosem sportoltam, inkább a tanulásba és más szabadidős tevékenységekbe fektettem bele az energiáimat (olvasás, versírás, videójátékok stb.). Arcra hát.. ha magamat kellene objektíven értékelnem, egy 10-es skálán adnék magamnak körülbelül 6 pontot, magyarán nem tartom magam rondának, viszont helyesnek sem, inkább az átlagosnál egy picit helyesebbnek, sok lányismerős szerint cuki és aranyos vagyok.


A személyiségem.. hát.. sosem tartoztam az extrovertált emberekhez, inkább introvertáltnak mondanám magam, így nagyon nincsennek is barátaim. Sokkal jobban szeretek egyedül lenni, mint mondjuk társaságban. Ez nem azt jelenteni hogy nem beszélnék senkivel, de ha választanom kéne, inkább egyedül lennék. Elég széleskörű az érdeklődési köröm, ebbe beletartozik például a politika, a történelem, az irodalom és a filózfia például.


Szórakozni nem igazán szoktam eljárni, inkább bent ülök a kollégiumban és filmet nézek vagy tanulok, esetleg játszok valamivel. Tudom hogy emiatt nem volt még barátnőm, mert nem járok el ismerkedni, de így az egyetemen totál úgy érzem hogy átnéz rajtam mindenki, így pl előadásokon, mivel én szeretek elől ülni, alig ül mellém akárki. Egyébként nem tartozok a legjobban tanulók, vagy a seggnyaló hallgatók közé, de azért olyan négyes átlag körüli szokott lenni mindig a félévem, (3.8 - 4.2)



2020. febr. 6. 19:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Nézz körül az állatvilágban!

Egy hím vagy pompás kinézetű,vagy ezerrel hajt a nőstények után. Harmadik variáció nincs.

2020. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Körülbelül eddig úgy 10 lánnyal próbáltam meg ismerkedni, ebből eljutottam egy lánynál a csókig. Az a lány is érdekes volt, mivel felhívott magához, beszélgettünk, csókolóztunk, utána elköszöntünk egymástól, azóta nem is igazán közeledett felém úgy.. csak barátilag. Szóval ezt akár randinak is tudom számolni, úgyhogy akkor egy randim volt eddig.


Társaságba bekerülni.. talán 2x. Középiskolában eléggé negatív élményeim voltak az emberekkel, azóta vagyok ennyire zárkózott az emberek felé sajnos.

2020. febr. 6. 20:06
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Akkor megválaszoltad magadnak. Zárkózott vagy, nem nyitsz az emberek felé.


Gondolom önbizalom hiány is van akkor. Önértékelésed se az egekben.


Mit tartasz magadban értékesnek?

Miért téged jó ismerni?


Ismerkedj, és állj neki minél hamarabb az önfejlesztésnek.

Kommunikációs skillek, legyen magabiztos kiállásod.

2020. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

Ja, és keress magadnak valami jó hobbit. Ami nem ilyen passzív mint az olvasás, gamelés.

Legyen elfoglaltságod a mindennapokban.

2020. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hm.. jónak tartom magamban azt, hogy viszonylag nagy ismeretanyaggal rendelkezek pár területen, (érdeklődési köröknél ezeket már említettem) kreatívnak is tartom magam, szoktam néha újságcikkeket írni a helyi havilapba.
2020. febr. 6. 20:22
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem viselkedsz velük férfiasan, ezért nem is látnak férfinak. Aranyos az, akit kedvelnek, csak éppen férfiként nem tartanak vonzónak, a cuki meg az olyan szerencsétlen, akivel empatikusak.


Tök jó hogy érdekel sok minden, de a legnagyobb műveltség ahhoz kell, hogy könnyeden, mások számára kellemesen tudj csevegni a semmiről ismeretlenekkel.


Jó esetben, ha majd pár év múlva lesz egy jó állásod, akkor kicsit kikupálódsz.

2020. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek egyébként nagyon jó dolgok benned, tök jó ilyen tájékozott vagy.

Nade ezeket mások számára is érdekesnek tudod-e tenni?

Ez olyan, mint egy sport esemény, ami, ha gyenge színvonalú is, de egy jó kommentátor laikusok számára érdekessé tudja tenni.


Egyébként ezek megint csak passzív hobbik, amihez mások nem tudnak kapcsolódni. Ne értsd félre, nem szólom le őket.


De nem tudsz egy lány elhívni közös újságcikkírásra, ha érted.


Úgy tudsz magad köré embereket, lányt találni, ha olyan elfoglaltságaid is vannak, amikben ők is részt tudnak venni.

2020. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%

A külsődnek ehhez semmi köze.

A kérdésre megadtad a választ: nem mész emberek közé, nem kommunikálsz velük ÉS nem próbálkozol a lányoknál.

Ne várd azt hogy majd a lányok maguktól rádugranak. Majd választanak azok közül akik udvarolnak nekik - te pedig mivel meg sem próbálod ebben a körben nem leszel benne egyik lánynál sem.

A receptet is megadtad: 10 lánynál próbálkoztál és 1-el eljutottál a csókig? Ez nagyon jó arány! Nahát akkor próbálkozz újabb 10-20-30 nővel amíg meg nem találod akivel kölcsönös a szimpátia.

2020. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

"A lányoknak és a nőknek alapvetően miért tetszenek jobban a sportolók?"

Ezt ugyen nem komolyan kérdezted? Te a csinos lányokat nézegeted, vagy a formátlan elhízottakat? Neked minegy a külső, csak kedves, okos lány legyen?

Na ezért kellenek a csajoknak a sportos pasik. Egyébként a legjobb korbanvagy ahhoz, hogy elkezdj edzeni. Már fél év alatt nagyon meglátszana rajtad.

2020. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!