Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alapvetően eddig miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően eddig miért nem kellettem a lányoknak / nőknek?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki azt gondolná, hogy sajnáltatni szeretném magam a kérdésben, le szeretném azt szögezni, hogy pusztán csak az érdekel, hogy eddig miért nem kellettem a lányoknak?


Magamról annyit szeretnék közölni, hogy egy 20 éves egyetemista srác vagyok. Körülbelül 178 centi vagyok és 60kg, viszont nem az a szálkás típus, inkább ilyen ektomorf alkatúnak mondanám magam. Sosem sportoltam, inkább a tanulásba és más szabadidős tevékenységekbe fektettem bele az energiáimat (olvasás, versírás, videójátékok stb.). Arcra hát.. ha magamat kellene objektíven értékelnem, egy 10-es skálán adnék magamnak körülbelül 6 pontot, magyarán nem tartom magam rondának, viszont helyesnek sem, inkább az átlagosnál egy picit helyesebbnek, sok lányismerős szerint cuki és aranyos vagyok.


A személyiségem.. hát.. sosem tartoztam az extrovertált emberekhez, inkább introvertáltnak mondanám magam, így nagyon nincsennek is barátaim. Sokkal jobban szeretek egyedül lenni, mint mondjuk társaságban. Ez nem azt jelenteni hogy nem beszélnék senkivel, de ha választanom kéne, inkább egyedül lennék. Elég széleskörű az érdeklődési köröm, ebbe beletartozik például a politika, a történelem, az irodalom és a filózfia például.


Szórakozni nem igazán szoktam eljárni, inkább bent ülök a kollégiumban és filmet nézek vagy tanulok, esetleg játszok valamivel. Tudom hogy emiatt nem volt még barátnőm, mert nem járok el ismerkedni, de így az egyetemen totál úgy érzem hogy átnéz rajtam mindenki, így pl előadásokon, mivel én szeretek elől ülni, alig ül mellém akárki. Egyébként nem tartozok a legjobban tanulók, vagy a seggnyaló hallgatók közé, de azért olyan négyes átlag körüli szokott lenni mindig a félévem, (3.8 - 4.2)



2020. febr. 6. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Unalmas vagy
2020. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Még egy kérdést szeretnék feltenni a kérdésemen belül. :D

A lányoknak és a nőknek alapvetően miért tetszenek jobban a sportolók? Miért jön az be nekik, ha valakinek sportos a testalkata és ezek mellett még extrovertált személyiségű is?

2020. febr. 6. 19:45
 3/19 A kérdező kommentje:
1#: Azért ez elég relatív, nem gondolod? Kinek mi számít unalmasnak. Nekem például ezek az agyatlan reality show-k, tehetségkutató műsorok számítanak annak, vagy éppen az agyatlan akciófilmek.
2020. febr. 6. 19:47
 4/19 anonim ***** válasza:
6%

Oké.


"Alapvetően eddig miért nem kellettem a lányoknak / nőknek?


Mielőtt bárki azt gondolná, hogy sajnáltatni szeretném magam a kérdésben, le szeretném azt szögezni, hogy pusztán csak az érdekel, hogy eddig miért nem kellettem a lányoknak?


Magamról annyit szeretnék közölni, hogy egy 20 éves egyetemista srác vagyok. Körülbelül 178 centi vagyok és 60kg, viszont nem az a szálkás típus, inkább ilyen ektomorf alkatúnak mondanám magam. Sosem sportoltam, inkább a tanulásba és más szabadidős tevékenységekbe fektettem bele az energiáimat (olvasás, versírás, videójátékok stb.). Arcra hát.. ha magamat kellene objektíven értékelnem, egy 10-es skálán adnék magamnak körülbelül 6 pontot, magyarán nem tartom magam rondának, viszont helyesnek sem, inkább az átlagosnál egy picit helyesebbnek, sok lányismerős szerint cuki és aranyos vagyok.


A személyiségem.. hát.. sosem tartoztam az extrovertált emberekhez, inkább introvertáltnak mondanám magam, így nagyon nincsennek is barátaim. Sokkal jobban szeretek egyedül lenni, mint mondjuk társaságban. Ez nem azt jelenteni hogy nem beszélnék senkivel, de ha választanom kéne, inkább egyedül lennék. Elég széleskörű az érdeklődési köröm, ebbe beletartozik például a politika, a történelem, az irodalom és a filózfia például.


Szórakozni nem igazán szoktam eljárni, inkább bent ülök a kollégiumban és filmet nézek vagy tanulok, esetleg játszok valamivel. Tudom hogy emiatt nem volt még barátnőm, mert nem járok el ismerkedni, de így az egyetemen totál úgy érzem hogy átnéz rajtam mindenki, így pl előadásokon, mivel én szeretek elől ülni, alig ül mellém akárki. Egyébként nem tartozok a legjobban tanulók, vagy a seggnyaló hallgatók közé, de azért olyan négyes átlag körüli szokott lenni mindig a félévem, (3.8 - 4.2)"

2020. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Ez ugye költői kérdés volt? Kérdésed alatt megválaszoltad magadnak...Annyit tennék még hozzá, hogy a 10/6 értékelés nem reális..Van akinek bejössz és 10 es vagy még valakinek 1-2 sem vagy meg, csak nagy jóindulattal. Szóval ez nem reális. Testalkatoddal nincs gond, nem tudom mivel ettettek, de jól meg Nőttél én srácként csak 173 vagyok cm bena kilónk majdnem stimmel, csak én ugyebár gyurmázom is ezért van kockahas meg bicepsz meg ugy ámblock mindena mi t a csajok szeretnek. Szóval azt akarom ezzel mondani, hoyg a amgasságod előny, merta scajok szereti k a corostokokat! Szóval érted, legyen ez a fegyvered. A Videójátékoktól meg egy két idióta filmtől a koleszos szobádban gubbasztástól és a könyvek bújásától sem fogsz becsajozni, szóval jah el kell menni buliba, egyetemen azért jó bulik vanank, sose volatm egyetemista de belógtama buliba... Vagyto k a csoportokba eloadasokon 200 an... gondolkozzal mar... hogy a jóistenbe nem találsz ennyi emberből csajt? Kérsz segitseget mintha fullhüyle lennél mondjuk közgazdibol a csajszik ugy is vagjak és a kolesszobádba ha rendet tettel már áthivod a csajt, legyen vmi italod még 2x átjön négyet pislogsz és becsajoztál... videojáték filmek ezek hazstalan dolgo ka sport és a csajozás hasznosabb ezert jobb hobbi...ha a 4 es átlag megvan egyetemen azert za nem semmi szoval én astréberek közé sorolnálak de legalabb vmihez értesz ;) A csajiok amugy is sztik a tanult pasikat :P ahzsnald k i az adottsagaid legyel bator és vidijáték meg idióta filmek helyett nyomás bulizni!!! A Filmeknek is happy end a vége.. jobb átélni mint nézni őket!
2020. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
Egy dagi extro is be tud csajozni olyan csajjal kavar h még nekem is bejon pedig jo csajokbol sose volt hiányom... szoval csak rajtad áll... az h mi tetzsi k a csajoknak hat valtozo... van aki amackos pocist szti van aki a vékony ficsúrokat és van aki engem üdv 6 os v 7 es voltam szal utcsó.
2020. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
#5-6: Hagyd abba! Ezt nem bírja az agyam. Nehezebb értelmezni a mondataidat mint az atomfizikát!
2020. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
7 Akkor veled vana baj. Te se lehetsz túl népszerű a lányok körében! Egyáltálán nem sajnáltatta magát a kérdző, te meg olyan bunkó vagy, hogy az már nekem fáj! üdv : 5. 6. váalszoló!
2020. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
5-6# Köszönöm a válaszod. :D
2020. febr. 6. 20:02
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Eddig hány lánynál kezdeményeztél ?

Hány randid volt ?

Hányszor próbáltál társaságba bekerülni, ismerkedni?


Valószínű a válasz a nem nagyon.

Akkor miért e kérdés ? Kezd el ismerkedni, járj társaságba. Kezdeményezz lányoknál. Ne az első sorban ülj, hanem oda, ahol mások is elhelyezkednek.


Aki nem tesz érte, nyilván se barátai nincsenek, se barátnője :D

2020. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!