Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A normális, kedves, csendesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális, kedves, csendesebb lányok miért bunkókkal veszítik el?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok. Csupán tapasztalat. És persze rengeteg kivétel van, de szerintetek mitől lehet az hogy van egy csendesebb, kedves de egyébként tökre átlagos kinézetű lány és úgy érzi kellene neki egy kapcsolat akkor összejön az első arra járó bunkóval? Egyik volt osztálytársam azzal menőzött hogy hogy k_rogatja a csajt azt addig lesz vele amíg meg nem unja. Aztán amikor megérkezett ott nyalta meg játszotta hogy "látjátok milyen jó csajom van?" mintha nem is lenne egy f_szkalap. A lány meg tökre szelíd kis aranyos szép arcú csajszi volt. És ez csak egy a sok eset közül amiről tudok. Mint írtam nem általánosítok, csak kérdezem. Szerintetek attól lehet hogy már el akarják veszíteni hogy ne legyen ciki a barátnőik előtt és az első fiúra rávetik magukat? A normális fiúkat meg ezek túrják ki és esélyük sincs. Ezt nem tudom hová tenni.

Az ilyen "Jaj ne sírj már" meg "nem mindig van így" dolgokra nem vagyok kíváncsi én arra vagyok kíváncsi hogy amelyik szelídebb csaj bunkóval van az vajon miért azzal van még úgy is hogy tudja róla sokszor hogy egy bunkó f_sz?


2020. febr. 5. 11:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kimondottan csendes, de rendes és kedves vagyok még sem bunkó pasival veszítettem el a szuzessegem.
2020. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!