Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A normális, kedves, csendesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális, kedves, csendesebb lányok miért bunkókkal veszítik el?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok. Csupán tapasztalat. És persze rengeteg kivétel van, de szerintetek mitől lehet az hogy van egy csendesebb, kedves de egyébként tökre átlagos kinézetű lány és úgy érzi kellene neki egy kapcsolat akkor összejön az első arra járó bunkóval? Egyik volt osztálytársam azzal menőzött hogy hogy k_rogatja a csajt azt addig lesz vele amíg meg nem unja. Aztán amikor megérkezett ott nyalta meg játszotta hogy "látjátok milyen jó csajom van?" mintha nem is lenne egy f_szkalap. A lány meg tökre szelíd kis aranyos szép arcú csajszi volt. És ez csak egy a sok eset közül amiről tudok. Mint írtam nem általánosítok, csak kérdezem. Szerintetek attól lehet hogy már el akarják veszíteni hogy ne legyen ciki a barátnőik előtt és az első fiúra rávetik magukat? A normális fiúkat meg ezek túrják ki és esélyük sincs. Ezt nem tudom hová tenni.

Az ilyen "Jaj ne sírj már" meg "nem mindig van így" dolgokra nem vagyok kíváncsi én arra vagyok kíváncsi hogy amelyik szelídebb csaj bunkóval van az vajon miért azzal van még úgy is hogy tudja róla sokszor hogy egy bunkó f_sz?


2020. febr. 5. 11:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#10: Ha nem megy oda egy normális srác rögtön jó a bunkó is?

Én nem tudtam hogy az kőbe vésett dolog hogy csak a fiú kezdeményezhet. Nem úgy értem hogy menj oda hogy "jól nézel ma ki" mert nem én arra gondolok hogy mondjuk amikor köszönsz mindenkinek hogy sziasztok akkor ránézel a srácra külön hogy szia és a szemébe nézel, akkor ez egy szelídebb srácnak egy visszajelzés és máris meg fogja próbálni...

2020. febr. 5. 11:37
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd már el, a normális lányok kellenek, vagy azok, akik ugranak egy "kúrni akarok"-ra? Bármelyikről is legyen szó, ha csak sandítasz a sarokban az irigységtől rágva, nem lesz semmi, ez száz százalék. Ne másokat f.$zozz le, hanem először is szedd magad rendbe.
2020. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12: Ne húzd fel így magad kérlek. Egyik válaszolót sem f_szoztam le. De válaszokat így is kaptam a kérdésemre amit köszönök. De ha baj hogy próbálom tovább vinni a témát akkor ne haragudjatok, többet nem írok.

Köszönöm mindenkinek a választ!

További szép napot!

2020. febr. 5. 11:39
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy pofára fogsz esni, ha egy sima visszaköszönést ismerkedési szándéknak veszel.

Hozd fel magad emberi kapcsolatokból (mindenféléből, érintkezz másokkal gyakran és odafigyelve, érzékenyen), és rövidesen érezni fogod, mikor jössz be egy lánynak.

2020. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik válaszolót sem f_szoztam le."

A válaszolókat valóban nem. A lányoknál sikereket elkönyvelő srácokat viszont csak a kérdéskiírásban kétszer, én erről beszélek.

2020. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez a kérdés elméletben nem válaszolható meg. Legyen önbizalmad! Akinek nem kellesz azokat inkább sajnáld!
2020. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező, egyet értek veled!

A lányok többsége tényleg csak a bunkó fiúkat veszi, észre aztán sírnak ha megcsalják vagy szakítanak velük. A normális fiúkat elnyomják a bunkó, csak szexelni akaró fiúk. Mivel ők nyüzsögnek a lányok közelében. Ezért a normális fiúk önbizalma teljesen elmegy hogy ő nem kell senkinek ezért már nem is van bátorsága ismerkedni, mert úgy sem ő fog kelleni.

Én is ebben a helyzetben vagyok, hiába ismerkedtem egy lánnyal, lecsapott rá egy bunkóbb fiú aki megnyerőbb volt és annyi. Bár azért ebben a lányok nagyban hibásak.

Majd egyszer rájönnek ezek a lányok hogy az ilyen fiúktól nem sokat lehet várni.

2020. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%

Hiába adok én ilyen jeleket a pasik 99% nem veszi ezeket észre sajnos, és általában próbálunk úgy állni hogy a rendes srácoknak is legyen esélye de nem élnek a lehetőséggel

#10

2020. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%

Ha egy lány önbizalomhiányos, kiszolgáltatott egy patriarchális világban és megörül, ha egy jó pasi csapja neki a szelet, az ostoba, 100%-ban hibás, r1banc stb.

Ha egy fiú annyira balfsz, hogy nem tud kezdeményezni egy neki tetsző lánynál és nincs annyi pozitív kisugárzása, vagy bármi, ami képes lenne megfogni egy lányt, akkor is a lány az ostoba és ő a hibás 100%-ig.


Konzekvencia:

Minden nő szemét, mert nem ők ajánlkoznak fel nektek, hogy minden belefektetett meló nélkül megkaphassátok. Érthető.

2020. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, nekem alapból van egy eléggé nyílt és szókimondó stílusom amihez az jár hogy őszinte vagyok és némi istenkomplexusom is akad...


Tehát a te szemedben (és sokakéban is) egy "s**ggfej vagyok ezek szerint....

De biztos velem van a baj? Biztos hogy azért kezdenek a csendesebb nők is aaz ilyen nagypofájú f**okkal mert bunkók vagyunk? Szerintem nem...

Hanem a magabiztosság miatt. Amikor egy csaj azt tudja feltételezni rólad hogy azért vagy ekkora bunkó mert életrevaló vagy és nem függsz senkitől, nincsenek komplexusaid, nem vagy kapcsolatfüggő... És ez a nőknek jobban imponál, mint az a fiú aki percről percre tutujgatja meg érzékenykedik vele...

És mindez mellet ott a női egó kérdése is...

A nők ugyanúgy elégedettek magukkal ha ők meg tudnak nyugtatni téged, mert így azt hiszik hogy a póráz a kezükben van. És a pasik is tudják hogy miről van szó és ki ügyesebb és ki ostobább ehez...

Egy oroszlán, vagy egy farkas megszelídítése nagyobb egó, mint egy házinyúl szelídítése...

Az egész világ egy k*bszott színház, csak a szereplők és a szerepek változnak olykor olykor

2020. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!