Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leggyorsabb tinderes alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leggyorsabb tinderes alkalmi szex? Mennyi idővel a match után sikerült?

Figyelt kérdés
F/L mennyi idősek vagytok?
2020. febr. 5. 08:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha tehetném ezt kétszer zöld kezezném, jó sztori köszi :)
2020. febr. 28. 14:49
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nincs tinderem mert csak okostelefonra van, szánalmas fo. Badoom van de ott már senki nem ír vissza meg a legjobb rüfkéknek nem lehet írni csak ego növelés miatt vannak fent.

De itt vagyok ha valakit érdekel :D 30F

2020. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
New yorkban 20perc, itthon 3nap.
2020. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

33-35 perc. Ebből 16 perc volt a beszélgetés, amiből kiderült, hogy két lépcsőházzal arrébb lakik, és nincsenek otthon a gyerekei. Tus, borotva, rohanás.

Tényleg egy szál tangában várt. Miénk volt az éjszaka. Ugyanis a gyerekek váratlanul rátelefonáltak, hogy maradnának reggelig a buliban, ha szabad.

Néha még ma is össze-összejárunk. :D

Ő most 44, én 49.

F.

2020. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!