Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leggyorsabb tinderes alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leggyorsabb tinderes alkalmi szex? Mennyi idővel a match után sikerült?

Figyelt kérdés
F/L mennyi idősek vagytok?
2020. febr. 5. 08:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Írj nekem.

F

2020. febr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Írj az egyesnek, ez a legjobb válasz!
2020. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Én itt találtam.

Fél órán belül a csak már lovagolt rajtam. Én 37F,ő 17L

2020. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ram írt, es ket napra ra mar a disco elotti sovenyben toltam a csajt. 22/F o meg mostmar kb lehet 24/l
2020. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Másnap

24 L

2020. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Másnap egy orosz csajjal.
2020. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Este ráírtam, másnap egésznap írogattunk, este meg már megvolt a dolog 27N
2020. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
kb. 12 óra, délelőtt match, csevegés, este randi :)
2020. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enter lenyomása és a bugyilevétel között 3óra57perc.

Ezalatt:rapid fehérnemű ,tisztálkodási szett,valamint virágárú,és pezsgő vásárlás,plusz a Budapest Szekszárd távolság megtétele.

2020. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 40 perc. Szarul sikerült házibuliról hazafele menet félrészegen, éjjel 3-kor az éjszakai buszon tindereztem, összeakadtam a sráccal, kérdezte miért nem alszok még, mondom neki a szitut, áthívott magához, pontosan útban is volt csak pár megállóval később. Egy boxer volt rajta csak mikor ajtót nyitott, brutál izmos test, már a köszönőpuszi alatt belemarkolt a seggembe amitől totál beindultam, pedig alapból fel voltam tüzelve. Mutat egy ajtóra hogy az a hálószoba és ott vár, a nappaliban levetkőztem és tanga-melltartóban utána mentem az ágyba. Farka már kőkeményen állt, konkrétan azelőtt leszoptam hogy smároltunk volna, majd miközben tette fel a gumit, kérdezte hogy szeretném, ami tovább izgatott hogy ilyen önzetlen, mondom hátulról. Kb. 1 óráig dugott megállás nélkül, minimum háromszor elélveztem. Nem volt semmi a srác mert még azután is állt neki mint a cövek miután a számba élvezett.

Aztán reggel haza, és sose keresett azóta sem. Valószínűleg nem egyedülálló volt mert a fürdőszobában több csajos dolgot láttam, ami alapesetben nálam kizáró ok, de ott már annyira dugni akartam főleg az izmos felsőteste látványa után hogy nem érdekelt.

2020. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!