Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hagytak már ott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hagytak már ott benneteket felizgulva?

Figyelt kérdés
Például oráloztátok a pasit, és ő meg n viszonozta. Esetleg más okból kifolyólag?
2020. febr. 3. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Olyan rengetegszer volt hogy oráloztam és mindössze ennyi történt, de minden esetben azért, mert ennyit akartam csak. Adni, viszonzás nélkül.

Olyan még szerencsére nem volt hogy én is szerettem volna valamit, de nem kaptam meg.

2020. febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsétlenségemre én mindig gyökerekbe futottam bele. Szóval több olyan volt hogy úgy hagytak, mint hogy nem.
2020. febr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Volt olyan h csak szopásra volt idő nyalásra nem ..

Nem csináltam belőle ügyet vagy megoldottam egyedül vagy szamár a ültem egy másik pasinak még aznap

2020. febr. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt sokszor hogy csak szopni volt kedvem és nem akartam hogy nyaljanak. De olyan pasit nem fogtam meg ki aki ne voszonozta volna.
2020. febr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos igen
2020. febr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt többször egy férfival, de mindig újra belementem, mert annyira tetszett a farka.
2020. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!