Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 32+ férfiak, miért jönnek be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32+ férfiak, miért jönnek be a fiatal lányok nektek?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy házas/egyedülálló/kapcsolatban lévő 32+ korú férfiak nektek bejönnek a fiatal lányok? Szeretőként/ párként/ vagy csak alkalmi partnerként? Köszi a válaszokat!

2020. febr. 3. 00:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem barátság extrákkal kapcsolatra kellene egy, vagy több szép fiatal lány. 40f
2020. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%
Mert perverzek
2020. febr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg különböző oka lehet a dolognak. De inkább azt kérdezd, kit nem érdekelnek a 20as csajok. Garantáltan rövidebb lesz a lista, kb. nulla.
2020. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Nincs is jobb egy fiatal lánynál. Kíváncsiak, perverzek, mindent ki akarnak próbálni, és imádnak szexelni. Nem akarnak gyereket, nem érdekli őket mennyit keresel, és értékelik ha rendesen megdugják őket, amire a korosztályuk nagyrésze képtelen.
2020. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Még ilyen idétlen kérdést !

Na vajon miért?

2020. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerettük volna felszedni az osztály legjobb nőjét, de lássuk be, nagy részünk 16-18 évesen nőt kevés ruhában legfeljebb tornaórán látott, egyébként esélye sem volt becsajozni. Valahol ezt próbáljuk behozni felnőttként, amikor ez már könnyebb és nincs érzelmi kötődés. Persze minden fiatal csaj, legyen 16 vagy 22 éves egy tanítható, még a szépsége elején lévő, könnyed, jó társaság is lehet egy személyben. A harmincas nők karrierizmusa, érdekalapúsága, manírjai rendkívül kiábrándítóak, a szórakozásra meg ott a könnyedebb felfogású korosztály. Ja és kevesebbet is gondolnak magukról.
2020. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem jön be, egy jó 50 éves mellett elbújhat a pitcsába minden takony lány
2020. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mert fiatalok, szépek, ropogósak, talán kicsit irányíthatóak, nyitottak...

Bármilyen kapcsolatra. Pl. DDLG :-)

48ffi

2020. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, még a 25 körüli is be jön én 40 vagyok, de a 20-22 is és bármilyen kapcsolatra. Miért? Mert kreatívak és sokszor lazábbak mint az idősebbek. Persze vannak kivételek de nekem nem kizárólag azért jönnek be mert a testük fiatal és nem csak a szexre gondolok.
2020. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mivel majdnem 10 év kimaradt a szexuális életemből, úgy érzem, mintha egy 17 éves lány is velem egykorú lenne. Vagy 20. Vagy 25. Nem azt nézem, hogy mennyi vagyok, hanem hogy ő annyi, amennyi évesen akkor is lennék vele, ha én is annyi lennék.
2020. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!