Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogyan mondjam el az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan mondjam el az alkalmi partneremnek?

Figyelt kérdés

Hogyan hozzam neki szóba, h szeretném ha megsz*patna?

Volt h megtette, de szeretném újból.

Hogyan vezessem rá erre a témára?


2020. febr. 2. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg h a multkori tetszett neki v nem es kis celzassal mondhatod h egint lenne kedved hozza
2020. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég, h azt mondod: akarod, h leszopjalak? :)
2020. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Csak mondd meg neki h szopass meg
2020. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
talán ha csak úgy kiszolgálnád magad? lehet bejönne neki.
2020. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 October15 ***** válasza:
100%
Pl orál közben egyszerűen megkéred hogy csinálja úgy mint XY-kor. :D Már ha arra gondoltad hogy nem akarod kimondani hogy sz*passon meg. :D De amúgy ha szeretnéd hogy megsz*passon akkor szerintem azért annak a hangulatába bőőőőőőőven belefér hogy effektíve ezt is mondd neki. Kétlem hogy ezen kezdene el finnyáskodni. :P
2020. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Én imádom mikor egy nő ilyen kis mocskos.

Szóval ha nekem azt mondanád, hogy szoptassalak meg, akkor bizony még lennél szoptatva rendesen🤭🤭

De nyugi te sem maradnál nyelvcsapások nélkül... 👅👌


33/F

2020. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Elétérdelesz, elkezded csinálni neki és mondod közben, hogy mehet megint úgy mint a múltkor, vagy előre elmondod neki milyen jó volt amikor csinálta és szeretnéd hogy megint csinálja. Ennyi a "tudománya" ha ezt szeretnéd tőle.
2020. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Csók után csússz le terdelésbe, húzd le a nadrágját, gatyáját bokáig és szolgáld ki magad. Játsz vele, izgasd fel és hajrá. Hidd el, nem fog tiltakozni és rögtön levágja mi az amire szükséged van.
2020. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha volt már akkor csak mond meg neki. De lehet nem csináltad olyan jól és ő azért nem hozza fel.
2020. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Simán mond meg neki hogy azt szeretnéd hogy jol megszopasson. Miért kell célozgatni.
2020. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!