Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasimnak mèg áll jódarabig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak mèg áll jódarabig miután elèlvezett?

Figyelt kérdés
Kb mèg öt percig áll neki , csak azután kezd lankadozni tehát szerintem ha akkor visszatennè simán nyomhatnánk mèg egy menetet de valamièrt sosem akarja. Mi lehet az oka? Kèrdeztem de sosem mond rá konkrèt választ

2020. jan. 30. 18:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Van ilyen is,meg olyan is.És alkalmadtán megy,vagy nem megy.Nincs szabály rá.Az biztos,hogy ilyenkor legtöbbször nincs nagy kedv,és érzékeny is.Szépen nagyonfinoman nyalogasd,"tisztogasd a nyelveddel neki egy kicsit.

Mintha gyógyítgatnád.

Jol fog esni neki.

Ha nem áll neki akkor is.

Ha meg igen,akkor ahogy a helyzet adja.

2020. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: élvezés, spricc után piszok érzékeny tud lenni. Nekem pl. a lecsengés után nem is esik jól az érintés még 6-10 percig biztosan. S nekem is szokott még akkor állni, de nem vágyom rá, hogy dugjak vele, mert kellemetlen.
2020. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Én képes vagyok bármikor folytatni, habosra verni. :-)))))) Ha bírná a párom... De általában mire én egyszer, Ő már nagyon sokszor és feladja a küzdelmet. :-D
2020. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 János Gilján ***** válasza:
100%

Én addig ki sem húzom, ameddig állva marad. Imádom azt a megnyugtató érzést, hogy a párom puncijában nyugszik meg a farkam, miközben szeretjük egymást. Ez a tökéletes lezárás szerintem. :)

40F

2020. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny nagyon.Kell egy kis pihi.
2020. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!