Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasimnak mèg áll jódarabig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak mèg áll jódarabig miután elèlvezett?

Figyelt kérdés
Kb mèg öt percig áll neki , csak azután kezd lankadozni tehát szerintem ha akkor visszatennè simán nyomhatnánk mèg egy menetet de valamièrt sosem akarja. Mi lehet az oka? Kèrdeztem de sosem mond rá konkrèt választ

2020. jan. 30. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nektek nok minnel tobb es tobb kell...ajjjhh!
2020. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában elélvezés után nagyon érzékeny lesz a bőrfelület, kell egy kis idő mire regenerálódik, hiába áll tovább.
2020. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert utánna nem esik jól neki
2020. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Igen, még állni szokott utána, ez természetes. Az viszont nem frankó, hogy utána a kifejezett kérésed ellenére sem teszi vissza... Még ha nem is tudna egy teljes menetet újra prezentálni kis pihenés nélkül, de visszatehetné, használhatná az ujjait stb. ez a minimum, úgyhogy jogos a kérésed!

Kérdezd meg mi az oka, ha nincs rá értelmes válasz... na akkor tudod mit kellene tenned.

2020. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Bummer ***** válasza:
100%

Ember, aktuális erő, állóképesség, inger függő.

Van aki ilyen mindig, van aki néha, van aki minden alkalommal akár azonnal kész folytatni.

Nem vagyunk egyformák.

36F

2020. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Igen van akinek érzékeny ilyenkor, és nem kívánja. Én simán tudom folytatni tovább. Volt egy csaj akivel egymás után, 6-7 menetet nyomtunk le.
2020. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1. Máskor meg az a bajotok hogy prűdek, alacsony ètvágyúak vagyunk...🙄😄

4. Igen, pontosan ezt mondom

2020. jan. 30. 18:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon érzékeny élvezés után,így én ezért nem is próbálom vissza tenni. Nem mellesleg élvezés után nekem csak akkor maradt állva a cerka ha valami tabit bevettem. Egyéb iránt élvezés után max egy perc és kezdek lankadni.
2020. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem akarja és kesz

Ennyi

2020. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen is,meg olyan is.És alkalmadtán megy,vagy nem megy.Nincs szabály rá.Az biztos,hogy ilyenkor legtöbbször nincs nagy kedv,és érzékeny is.Szép finoman nyalogasd,"tisztogasd a nyelveddel neki egy kicsit.

Mintha gyógyítgatnád.

Jol fog esni neki.

Ha nem áll neki akkor is.

Ha meg igen,akkor ahogy a helyzet adja.

2020. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!