Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már lassan aktuális lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már lassan aktuális lenne a szex a randizgatások után, de nincs hová vinnem a lányt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy parasztházban lakom a szüleimmel (19 évesen szerintem ez nem gáz), és aki látott már ilyen házat belülről, tudja, hogy a helységek egymásból következnek folyamatosan. És ugye a szobám pont a szüleimé mellett van. Ez az egyik. Másik meg, ami még nagyobb gáz, hogy a testvéremmel közös a szoba. Ő nem él velünk , de kb. 2 hetente haza szokott jönni hétvégente. + 1 személyes az ágyam. Magyarul haza bemutatáson kívül másra nem tudom hozni a lányt. Ez így nagyon kellemetlen. Eleve szerintetek hogy fogadná a lány, ha ezt tálalnám? Elítélne? + akkor most mi legyen, várjam meg még ő hív át, vagy vegyek ki egy szobát?

2020. jan. 29. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél ki egy szobát!
2020. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél ki egy szobát
2020. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el valahova 2-3 napra. Veszel ki szállást, kirándultok, wellneszeltek és meg lesz a hely is, ahol megtörténhet. Sok sikert! :)
2020. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én panelban nőttem fel, közös szobában a tesómmal. Elsőre vegyél ki szobát, de még jobb, amit az előző mond, hogy menjetek el valahová egy hétvégére, anno mi is ezt csináltuk. Utána meg már mehet akárhol (egy Opel Zafira ledöntött ülésekkel pl full kényelmes, ne kérdezd, hogy honnan tudom), de az első pár alkalommal még ne legyenek zavaró tényezők.
2020. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
marad a szoba. ha nyár lenne ez nem jelentene problémát,romantikus környezetbe helyezhetnéd,kint a csillagos ég alatt(és még pénzt is spórolnál vele)de így...vegyél ki egy szobát.
2020. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!