Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a valóságban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a valóságban?

Figyelt kérdés

Milyen a pénisz tapintása, keménysége? Hasonlít valamihez amin érezhetném?

Mihez hasonlít a sperma szaga és az íze? Mennyi jön ki nagyjából egyszerre?

Ha egy fiú elélvez mit lehet érezni, ha fognám neki?

Tudom hülye kérdések, de tapasztalatlan vagyok, nincsen ilyen téren élményem, kíváncsi vagyok.


L



2020. jan. 29. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Tapasztalni kell.
2020. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
A punci milyen?
2020. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A punci tapintásra kicsit olyan, mint egy amikor egy frissen szétbontott mandarinon, végighúzod az ujjad.
2020. jan. 29. 17:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az igen. Hát ezt így nem lehet le írni tapasztald és meg láttod
2020. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
De nyalogatnék egy jó lédús mandarint
2020. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Próbáld ki
2020. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szegény csaj gondolom kapott már kb 25 privátot mindenféle kifinomult úriembertől. Komolyra fordíva a szót: -nem tudom mihez hasonlítani, kemény, de egy nagyon picit rugalmas is.

-szagát nem tudom mihez hasonlítani, kóstolni sosem kóstoltam, de az állaga kicsit ragacsos. Az hogy mennyi jön ki, változó, pár csepptől a féldeci környékéig akármennyi lehet a legutolsó ejakuláció időpontjától függően de megint, sosem mértem meg, tehát lehet kevesebb vagy több is.

-elélvezéskor az alján kicsit megtágul a spermavezeték, érzed, hogy jön ki a cucc.

Nem tudom mennyit segítettem, tényleg ki kell próbálni (persze óvszer, megbízható partner alap), csak leírás alapján férfiként nekem sem lenne róla fogalmam, hogy milyen a punci.

2020. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azért köszi, az eddigieket is (privátban is jött azért hasznos, nekik is köszönöm!).

Persze írjatok még, továbbra is, mert többféle megfogalmazásban csak tisztul a kép! :-)

Elhiszem, hogy nehéz. Én sem tudnám pl. a punci szagát körülírni. :D

2020. jan. 29. 17:46
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Élvezéskor ha fogod, érezni hogy lüktet. Nem tudom hány ml sperma jön nekem, de fürödni kell utána ha telibe kapod! :D

Keménységre kb mint egy éretlen banán, csak ez meleg és bőr van rajta.

Sperma ízét nem tudom, szaga szerintem büdös! :D

Némelyik gombának meg a nokedlinek van nagyon hasonló szaga!

F

2020. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A tapi tását nem nagyon tudom leírni,azt érezni kell. Élvezésnél elkezd lüktetni,az enyém kicsit meg is duzzad közben.
2020. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!