Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a valóságban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a valóságban?

Figyelt kérdés

Milyen a pénisz tapintása, keménysége? Hasonlít valamihez amin érezhetném?

Mihez hasonlít a sperma szaga és az íze? Mennyi jön ki nagyjából egyszerre?

Ha egy fiú elélvez mit lehet érezni, ha fognám neki?

Tudom hülye kérdések, de tapasztalatlan vagyok, nincsen ilyen téren élményem, kíváncsi vagyok.


L



2020. jan. 29. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer megfogsz egy péniszt, azt fogod mondani hogy ez a világon a legselymesebb dolog amit valaha érintettél. Komolyan, még az újszülötteknek sincs olyan finom, tökéletes, selymes bőre mint ami a péniszt borítja :)

A keménységét semmihez nem tudom hasonlítani, mert betonkemény, de közben mégis rugalmas szövet. Nem olyan mint valami dildó, érzed rajta hogy élő szövet.

A sperma szagát és ízét szintén semmihez nem tudom hasonlítani, egyrészt mert semmilyen általam ismert anyagra nem hasonlít, másrészt mindenkié más. Volt már olyan pasim aki húst evett hússal, cigizett és kávézott rendszeresen, neki erősebb íze volt, de már a szaga is erősebb volt, közvetlenül fürdés után is érezhető volt, és volt olyan pasim is aki vega volt, nem cigizett, nem kávézott, neki semmi szaga nem volt és az íze is sokkal semlegesebb.

A Wikipédia szerint 3-7 ml jön ki, én nem járok mérőpohárral, viszont soha nem jött annyi amennyit ne tudtam volna lenyelni :)

Amikor elélveznek akkor érezni a lüktetést, és látni hogy a makk még simább, "vérrel teltebb" lesz.

2020. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összeszedett választ #11 :-)

Többieknek is!

2020. jan. 29. 18:26
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Jellegében mint egy kemény főzőkolbász, de kb. olyan a bőr rajta, mint a szemeden a szempilla. Mintha a csukott szemedet tapogatnád.


Sperma szaga olyan, mint a nyers palacsintatészta. Ízét nem tudom, férfi vagyok, nem is akarom megkostolni, de az ízekből valójában csak sós, édes, keserű, erős és savanyú van. Amit a hétköznapokban íznek mondunk, az valójában szaglás az orrban evés közben, így az is ilyen nyers palacsinta-, vagy nokedlitészta szerű lehet. Kb. egy teáskanál jön. Nem kiskanál, de azért nem is evőkanál. Annyi maximum akkor, ha már nagyon ki vagyok éhezve. (Például 1-2 nap után)


Kicsit lüktet. Tedd rá a nyakadra a kezed, érezd a torkod miközben nyelsz. 3-5 mnásodperc alatt 5-8 darab. Az első "löket" kb a fele mennyiség, aztán egyre kisebb löketekkel végül összejön a fent említett mennyiség.


Remélem segítettem, ha van kérdésed még, írj.

42/f

2020. jan. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jan. 30. 09:44
 15/17 anonim ***** válasza:
32%

Tapintásra azt mondom, hogy amikor a vekony kolbászt töltik és jön ki a töltőből. Nyugalmi állapotban. Amikor pedig jó pirosra, majdcsak szarazra van sütve, olyan ha kemény.

Ízét, szagát a csajoktol kérdezd.

2020. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kedves "B" betűvel kezdődő privát író! Légyszi ne fenyegess, mert nem válaszolok. Valós lány vagyok (miért lennék fiú? :D akkor ezt mind tudnám). Én csak infót kértem, nem szeretnék szexchatelni.
2020. jan. 31. 13:14
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
hé te lány, majd ha sor került az igazi tapasztalásra írd meg itt
2020. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!