Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyira mondja mindenki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira mondja mindenki hogy a lányok így meg úgy szeretik a magas fiúkat, de én meg lehet hogy túl magas vagyok a több mint két méteremmel és azért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
azert nincs, mert csunya vagy 🤣
2020. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet ez már ijesztő a lányok számára 😕
2020. jan. 29. 14:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csajok szeretik a magasabb palikat, de☝️ugye nem mindegy, az arc sem.

Tehát...

Ha egy nőnek választania kéne, hogy egy magas férfi, de nem túl jóképű, vagy átlagos magas kb 172-176 magas, de rohadt jóképű, akkor szerintem a második opció kéne minden csajnak.


33/F

2020. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nsm nézel ki jól
2020. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden lány kizárólag a cm alapján választ, abszolut semmilyen más összetevője nincs a dolognak.
2020. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magasság a fő szempont, viszont ez hozzám képest óriás lenne.
2020. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Én pl imádnam, mert 180cm magas vagyok, és imádom, ha egy pasi végre magasabb nálam, esetleg magassarkut is fel tudok venni mellé. De abban igazuk van az előttem válaszoloknak, nem csak ez a lényeg, mondjuk nálam minimum velem egy magasságú legyen, mert nagyon feszelyez, ha alacsonyabb egy pasi.
2020. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem minden a magasság. Kell egy jó kisugárzás is!

És igen, szerintem egy plusz előny, ha egy férfi magas.

Èn is magas làny vagyok, és jó érzés ha végre egy férfi magasabb mint én.

2020. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Távolról nem csak egy magasság vagy. Millió egy külső illetve belső dolog van még ami sokkal jobban számít.
2020. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretjük ha magas egy pasi, de nem ez az elsődleges szempont, hanem a személyisége. Ha nem jön össze semmi, ne a külsődben keresd a hibát, mert mindenkinek más tetszik, mindenki bejön valakinek. Viszont van olyan személyiség akit mindenki kerül. Például a nagyon negatív emberek ilyenek, akik mindig keseregnek valamin.
2020. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!