Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szép alakról, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szép alakról, de nem túl szép mellről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, viszont fenekem az van, így nagyon tetszene a testem magamnak, a problémám csak az, hogy az egyik mellem A méret a másik B. (Nem pontos, csak tippelek.) Egyébként azok se csúnyák formára csak ugye kicsik és asszimetrikusak.

Mennyire néztek meg egy ilyen nőt az utcán, aki fitt de nincs melle? Gondolkodtam azon hogy nem veszek fel néha melltartót, de mi lesz ha meglátszik a különbség? Ti mit gondoltátok, ha észrevennétek a különbséget?



2020. jan. 28. 02:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Az A kosár is totál rendben van ha nem lógós, az meg hogy nem egyforma... akinek van némi sütnivalója az tudja, hogy nem teljesen szimmetrikus az emberen minden így ez egyáltalán nem gond. 29/F
2020. jan. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem tűnik kizáró oknak, de azért látni kéne úgy az egészet egyben, hogy erről pontosan nyilatkozni lehessen.
2020. jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%
Semmi, mert az úgyis deformálódik az évek során. Ha van némi agyad akkor jó eséllyel indulhatsz.
2020. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Én fenékpárti vagyok, szóval ha az rendben van, akkor nálam minden oké... 👌


33/F

2020. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem például a mell mérete nem igazán érdekel. Ha mégis választani kéne: inkább legyen kisebb de formás, mint sem hatalmas de mondjuk derékig érő. Az arc, a testalkat és a popsi, esetleg a kisugárzás, számomra ez a döntő! Persze volt már kifejezetten nagy mellű Lánnyal is dolgom -bár ott sem az döntött-, végül csak "megdugtam" a ciciket is, ami inkább kíváncsiság volt és jó buli, illetve egy olyan habitusú Lány számára talán még bók is!
2020. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Rommá spriccelnélek.. 😃
2020. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

[link]


Nem tudom ennek a lánynak felemás-e, de itt annak tűnik, szóval így kell elképzelni. Annyi, hogy az én mellem ennél egy kicsit azért nagyobb.

Tudom, hogy senkinek nem teljesen egyforma, de a legtöbb embernek nincs egy fél vagy egész méret eltérés, csak ami épphogy észrevehető. Nekem nem kell sokáig vizslatni, hogy észre lehessen venni.

Köszönöm a válaszokat, jó tudni, hogy a többségnek nem zavaró.

2020. jan. 28. 18:05
 18/31 anonim ***** válasza:
75%

#17:


Volt egy barátnőm, neki alig volt nagyobb melle, mint annak, akit linkeltél, csak nagy segge és igazi homokóra alakja volt. Meg kell mondjam, külsőre eddig ő tetszett nekem legjobban. Ha csak rá gondolok, már attól felizgulok. Szerintem te is nagyon gusztusos teremtés lehetsz, nincs miért aggódnod ilyen téren.


#5 voltam.

2020. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%
Nem jó a link 🙄
2020. jan. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne szorongj ennyit emiatt. Ha értelmes vicces lány vagy akkor én pl a melleid pontos szimetriájának ismerete nélkül is megpróbálnálak kibeszélni a falatnyi bugyidból.. És onnantól meg mit számít az hogy milyen a melled..? Semmit.

Nem vagy se több se kevesebb más lányoktól, és pont ezért ne tedd tönkre az önbizalmadat egy magad által kreált problémával :)

A jelszó "Széles mosoly nagy terpesz" :D

2020. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!