Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális dolog az hogy sok embernek a szex a legfontosabb dolog egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon sokan a szex miatt jönnek össze hogy legyen kivel csinlálni aztán talán megszeretik egymást. Meg annyira csak a kinézetet tartják fontosnak. Amikor szerintem a belső a fontosabb, legalábbis egy normális párkapcsolatnál.

Miért ilyen felszínes az emberek többsége?


Én fiú vagyok, nem tartom magam rondának, de úgy érzem hogy a mai lányokhoz én nem vagyok való. Őszinte kapcsolatot keresek de 100 ból 99 lány felszínes.


2020. jan. 25. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van, csak annyi még, hogy 100-ból 99 pasi is felszínes.
2020. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Nyers leszek: de egy pasinak nem fog felállni a répája egy lány szép lelkére. ;)
2020. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

El van qrvulva a világ. Meg nagyon buták az emberek, nem tudják mik az igazán fontos dolgok, mik az igazi értékek.

(Már csak abból is látszik ahogy itt pontoznak. Meg lehet nézni hogy milyen százalékon lesznek akik egyetértenek veled.)

Az állatok ösztönszintjén van a többség. Fontosabb nekik hogy szexelhessenek, meg hogy vizuálisan jó legyen a partnerük, mint az hogy tudnak-e vele váltani két értelmes mondatot. Nem számít, hiszen ők maguk sincsenek olyan szinten hogy igényük legyen a kommunikációra. Az itteni kérdésekből is látszik hogy a párok nem beszélnek egymással, itt kérdezgetik hogy mire gondolhatott a másik, vagy ezt miért csinálta.

Nagyon-nagyon nehéz, de azért még lehet találni olyan embert aki nem felszínes. Ironikus hogy nekem pont itt, ezen az oldalon sikerült ilyet találnom.

31N

2020. jan. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
# 3 Igaza van! 32/f
2020. jan. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azert nézzük már meg,hogy milyen a mai civilizációnk a múltszázadhoz képest.

Minden eldobhatòvá vált.Semminek nincs ertéke.

Se terméknek,se embernek.Minden,mindenki pótolható rövid idön belül.Semmiért se érdemes,kell küzdeni,mert van helyette más,"jobban megérö",olcsóbb,praktikusabb alternativa.Itt az internet.Semmiért se kell még csak a se..edet se felemelni,minden elerhetö.És a lényeg hogy gyorsan,azonnal!!

Ez a kapcsolatokra is igaz.

Igy lett lesílányítva,sekélyessé téve körülöttünk minden.

2020. jan. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Az a legfontosabb, ami a legjobban hiányzik.

Mikor már kapcsolatban vagy, nem feltétlenül az a legfontosabb...

2020. jan. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pl mikor szerelmes vagyok akkor a szex nincs az első helyen.Innen is tudom, hogy szerelmes vagyok hiszen egy puszta beszélgetéstől boldog vagyok, hogy időt tölthetek azzal akit szeretek.

Viszont amikor nem vagyok szerelmes és úgy találkozok valakivel akkor azon veszem észre magamat, hogy a kinézeten és a szexen jár az eszem kb ez motivál.


Sokkal jobb érzés szerelmesnek lenni.


De ugye a szerelem nem úgy jön, hogy na most szerelmes akarok belé lenni és 5 perc múlva màr az is vagyok.


Ez nálam fokozatosan alakul ki és kb hónapok után veszem észre, hogy az vagyok.


Sajnos a tapasztalatom az, hogy a nőknél, ha szerelmesek akkor egyből a szex és nem értik, ha én meg nem akarom elrontani a kapcsolatot azzal, hogy azonnal szexelek mert a nő bele lát valamit az egészbe és ha nem azt kapja amit gondolt akkor a pasit fogja hibáztatni.

2021. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kell szex heti 3× elég.
2021. márc. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!