Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen emberre val aki tudatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emberre val aki tudatosan megtagadja magától a szexualitást és a testi örömöt?

Figyelt kérdés
Nem maszturbál akkor sem ha nagyon kívánja már. Nem ismerkedik és elfojtja minden szexuális vágyát és szimpátiáját a lányok felé.

2020. jan. 22. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Valszeg mentálisan sérült
2020. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Veres prof.-tól idéznék: a férfiak 96%-a maszturbál, a maradékból 2% impotens, a másik 2% meg úgy hülye ahogy van.

Tessék itt a válasz a kérdésedre, ha ilyen hülye vagy akkor csináld, sok "boldogságot" hozzá.

2020. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgyis kevés lennék a nőknek. Akkor meg...
2020. jan. 22. 19:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bigott vallásos vagy más téren eltérő az átlagtól!
2020. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos.
2020. jan. 22. 20:19
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Dehogynem! Abban hiszel,hogy egy darab xar vagy😣

Tizenévesen tíz centis bögyörővel sikítasig dugtam a haverok nővéreit.


A szüzességi fogadalom nem megoldás arra,hogy elkerüld a kudarcokat. Aki ezt teszi "csak úgy" az tök hülye.

2020. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazat kell, hogy adjak neked.
2020. jan. 22. 21:41
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

A kérdésedre a válasz, idióta.


Nem a lányokat kell megcélozni, hanem a 30-40 éves nőket. Azoknak letolni a torkukon, ha nem tetszik neki, akkor még egyszer.


Pár kortársam anyját bepróbáltam, volt amelyik szájon is vágott, de miután megmondtam neki, hogy a klimax már csak ilyen, még anyámékat is felhívta telefonon. És akkor mi van? Nem dicsértek meg, de a vasárnapi ebédnél sem jött szóba.

Falun mifelénk azt mondják, amíg van sz@r, akad veréb is. Hidd el, ha keresel, lesz. Lehet nem tökéletes, de van.

2020. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mit akarnék én a 30-40-es nőktől. Nekik nem a magamfajta kell.
2020. jan. 23. 22:06
 10/13 cseppszi ***** válasza:
100%
Ne sugározz negatív energiákat mások felé. Legyél kedves és mosolyogj. Aki visszamosolyog és kedves veled , annak bizony tetszel. ÉS aki jobban mosolyog meg jobban kedves Veled , mitn mások - na neki meg jobban tetszel. Akinek meg tetszel, annak keresd a társaságát. Ez így müködik mindenkinél. Ha sose próbálod, honnan tudod , hogy nem kellettél senkinek ?
2020. jan. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!