Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csaj sose análozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj sose análozott még akkor az elején tágítani kell? mennyi ideig tart 'használhatóvá' tágítani ott lent?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 10:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az analplugot már tágítás nélkül betolom magamnak, jó sok síkosítóval persze.


Első alkalomnál (de a többinél is!) fontos, hogy a partner kész legyen rá, akarja. Izgasd fel rendesen, használj sok síkosítót. Először egy ujjal haladj fokozatosan befele, ha az már nem okoz kellemetlenséget, mehet a másik is. Szerintem 2 ujj elég, de ha biztosra akarsz menni, legyen 3.


Szerintem a behatolásra legjobb póz a lovagló, ugyanis akkor ő irányít. Ha bent van már és megszokta, akkor válthattok pozíciót is. Nekem kutyában és állva nagyon intenzív, de lehet más bírja, ki kell tapasztalni.

Ja és beszéljétek meg, hogy bármi kellemetlen, szóljon! És ha elsőre nagyon nem megy, nem kell erőltetni. Majd legközelebb.


A lány is szerezhet be otthonra segédeszközt, azzal gyakorolni, hogy ne legyen olyan kellemetlen az első együttlét.

2020. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

Minden anál előtt tágítani kell.


Macerás, de csak így lehet élvezetes a nőnek. Másképp nem engedném én sem a páromnak, de úgy, hogy mindegyik előtt megfelelően előkészít, szeretem.

2020. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

Beöntéssel érdemes kezdeni. Addig, amíg tiszta víz nem jön kifele.

Először csak simogasd, puszild a nyílást, körülötte. Alaposan síkosítózd be egyetlen ujjadat. Masszírozd vele gyengéden a nyílást, közben nyalj is oda. Szépen lassan csúsztasd be a síkosítós ujjadat és ne csinálj vele semmit, csak tartsd bent. Figyeld a nő reakcióját. Ha tetszik neki, megszokta, hogy van bent valami, kezdd el ki-be húzogatni lassan. Utána mehet finoman a másik ujjad is mellé, de azt is síkosítsd be. Figyeld, hogy reagál 2 ujjra, ha ujjazod, de előtte itt is legyél mozdulatlan. Ha tetszik neki 2 ujjal, akkor mehet a pénisz. Először csak a makkoddal simogad a nyílást, kend be síkosítóval a farkadat. Szépen lassan csúsztasd be a makkot, de tovább ne menj. Mozogj kicsit, finomakat, hogy csak a makk menjen be. Ha tetszik neki, lassan kicsit mindig told beljebb. A belső záróizmot kell túlhalafni, ez lehet kicsit kellemetlen neki. Végül eljutsz egészen, tövig. Lassan, finoman mozogj, dugd. Figyeld a reakcióját. Ha tetszik neki, mehet egyre gyorsabban, de fokozatosan, és tekergesd a csípődet is...többit rád bízom. 32F

2020. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
utolsó neked is hatalmas köszi, ez jó leírás volt...
2020. jan. 22. 18:07
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közös akarat az anális szexre, akkor csak türelem, síkosító,simogatás kell hozzá. A legegyszerűbb, ha a pasi odateszi a bejárathoz, és azt mondja a nőnek, mozogj rá,ahogy neked jó.Sokkal előbb belehet jutni így !
2020. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!