Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha egy szép fiatal, s csinos, jó alakú lánnyal megismerkednétek, majd néhány évet együtt élnétek, mire ki derülne, hogy korábban prosti volt?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Akkor már nem mindegy?
2020. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha a kapcsolatunk addig nagyon jó és csak pozitív dolgok lennének nem érdekelne azelőtti élete !
2020. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez egy igen bonyolult kérdés, igazából így ennyi info alapján nem tudom megmondani biztosan, hogyan reagálnék. :/
2020. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Csatlakozok az előttem szólókhoz. Ha utána már csak velem van, és engem szeret, akkor minden rendben van. Amúgy azt mondják, hogy a ku..ból lesz a legjobb feleség!
2020. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

minél elöbb elmondaná annál jobban örülnék neki. fö az öszinteség. mert ha pl kiakad apasi rajta akkor évek multan is ki fog akadni. ha meg nem akkor mindegy mikor közlöd vele.


üdv 30f

2020. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Korábban átéltem már nagyon hasonló dolgokat , annyi eltéréssel hogy az derült ki róla , hogy valójában férfi. Addigra már 2 éve voltunk együtt , szexre sosem került sor (nagyon félős volt így ennek tudtam be , de mellette arany szíve volt így megígértem hogy várok rá bármennyit) és végül mivel annyi idején voltunk már együtt és annyi mindent megtudtam róla , emberileg annyira megfogott , hogy nem zavart végül a hirtelen meglepetés, azóta is együtt vagyunk már 10 éve. Így szerintem az sem lenne kizáró ok ha korábban prosti volt, a legfontosabb a lelke nem az hogy régen mivel foglalkozott!
2020. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
2 év után már semmit nem szólnék elfogadnám, ha eddig nem hatott ki a kapcsolatunkra ezek után meg már nem szabad, mert valamiért együtt vagyunk.
2020. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Egy kicit zavarna, mert nem szeretem az olyan nőket akiknél előttem már vagy 100an benne voltak, de ha nagyon szeretem akk lehet h megbarátkoznék vele.
2020. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy hazudott és hazugságon alapuló kapcsolat nem kell szóval viszlát. Mondja meg az elején és akkor semmi gond, de átverni a másikat az szemétség. Te mennyire örülnél, ha átvernek? Na ezért viszontlátásra.
2020. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi! Ha abba hagyta és elég vagyok neki, akkor nem érdekelne. De jobb lenne, ha már a legelején kiderülne!

48Ffi

2020. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!